Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Normális, ha ezek után bűntuda...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha ezek után bűntudatom és szégyenérzetem is van (egyebek mellett)? Továbbiak lent...

Figyelt kérdés

Szóval most kezdtem szeptemberben az egyetemet és albérletben lakom, ahol rajtam kívül van még két pár. Mindenkivel jól kijövök és van egy srác (legyen most dani), aki angyon bejött, noha tudtam, hogy biztos heteró, mivel uyge van barátnője.

Én persze ettől függetlenül sóvárogtam utánna, mint a tiltott gyümölcsre, de semmi konkrét dolgokat, utalásokat nem tettem. Tiszteletetben tartottam, hogy párkapcsolatban van. Amúgy egyáltalán nem szégyenlős, van, hogy félmeztelenül/boxerben viszi a mosnivalót, vagy úgy jön ki a fürdőből, és talán ilyenkor árulhattam el magam véleleten.

Lényeg a lényeg, múlthéten kedden délután sokat beszélgettünk, és teljesen egy nevezőre kerültünk, majd ezt a beszélgetést az én szobámban folytattuk, mivel úgysem járt még ott ben és megmutattam neki a könyveimet. Egyre jobban nevetgéltünk elvoltunk, aztán hirtelen megcsókolt. DE nem szenvedélyesen, meg szinte semmi nem volt csak egy kis csók, én meglepődtem, hogy mivan, amit ő is észrevett és enézést kért, majd kicsire rá kiment a szobámból. űén meg nem tudtam, hogy mivan és kétségekkel feküdtem le aludni aznap este.

Másnap, mikor elment a barátnője itthonról ő átjött hozzám. Reggel 9 volt én is és még ő is pizsamában. És megkérdzte, hogy haragszom e amiatt amit tegnap tett. Én mondtam, hogy nem, csak nagyon furcsa volt, stb, stb...

Ő ezt egy mosollyal nyugtázta és mondta, hogy akkor esetleg folytathatnánk, én elkezdtem mondani, hogy szerintem nem jó ötlet, de nem tudtam befejezni a mondatot, mert ő már megin "rajtam volt". Aminek a vége az lett, hogy én leszoptam őt, és ezután ő kirohant a szobámból.

Azóta kerülöm őt, és ő is engem, bennem meg kettős érzések kavarognak. Egyrészt jó érzés, hogy egy ilyen szép pasit sikerült "magamnak kapnom", de azt árnyékolja, hogy bolodog párkapcsolatban él, amit én nem akarok elrontani, mert a barátnőjével is jól kijövök. Annyira furcsa ez az egész.

Tudnátok segíteni, hogy mit csináljak, vagy egyáltalán miért csinálta ezt?

Troll válaszokat nem kérek, nem fizethetek azokkal a boltban.



2020. nov. 16. 21:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
89%
Azert ez elég meredek általánosítás ott az elején, hogy csak mert biszex a srác, hűtlen is és megbízhatatlan
2020. nov. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Újra megnyitom ezt a kérdést mert történtek dolgok.

Nos ezek után lenyugodtak a dolgok nálunk. Ő nem igazán mozdult ki a szobából, én sem mondjuk, online is volt ő dolgozott is így nem igazán találkoztunk, ha találkoztunk is, akkor csak egy szia és ment mindenki a dolgára.

Szóval nem folytatódott ez a kalandos dolog, amit nem is bántam.

Viszont az ő párkapcsolata elromlott. Részben azért mert a párja kifordult magából, és ezt a másik lakótárs pár is észrevette.

A csaj hisztis lett, lusta, lomos. Mindent szétszór, koszt hagy a közös helyeken nem takarít stb. Így a párjára marad minden, erre rá kényeskedik neki a csaj meg minden kis dolog miatt hisztizik így a viták is gyakoriak lettek náluk. Pár hete ez odáig fajult, hogy egy délután mikor én otthon voltam a csaj pedig dolgozott a srác átkopogott hozzám beszélgetni, amiben kidöntötte a szívét, hogy ő ezt már nem bírja vele, nem talál boldogságot a kapcsolatban és ott akarja hagyni az egészet és tanácsot kért, hogy én mit tennék. De nem tudtam mit mondani neki, mert sosem voltam hasonló helyzetben sem. Ezért olyan általa is dolgokat mondtam neki, hogy beszélgessenek meg ilyenek. Erre a srác megint rámnyomult, csókolóztunk és összegabalyodtunk.

Azóta a sráccal ez a lélekbeszélgetés utáni szex dolog nagyjából heti menetű lett és mondta, hogy velem jobban érzi magát, mint a barátnőjével, akit viszont jobban eltűr. A csaj érzései egy évvel ezelőtti önmagamhoz képest már nem érdekelnek, őszintén úgy gondolom, hogy az a csaj nem érdemli meg őt, a fentebb felsorolt tulajdonsági változások és rossz párkapcsolat miatt.

Önző dolog lenne ha azt mondanám neki, hogy ha nem jó vele akkor szakítsatok? Vagy maradjak meg harmadik szárnynak? Ami tudom hosszú távon nem lesz jó.

2021. dec. 23. 14:44
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyakorlatiasan nézzük, akkor te ezzel nem veszítesz jelenleg. Én azt érzem, ha a srácnak nem lenne csaja, akkor nem merné ezt így bevállalni. Mert ő inkább bisex. Viszont a szakításuk szerintem felkavarná a srácot és veled szemben is másképp viselkedne.
2021. dec. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!