Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Normális, ha ezek után bűntuda...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha ezek után bűntudatom és szégyenérzetem is van (egyebek mellett)? Továbbiak lent...

Figyelt kérdés

Szóval most kezdtem szeptemberben az egyetemet és albérletben lakom, ahol rajtam kívül van még két pár. Mindenkivel jól kijövök és van egy srác (legyen most dani), aki angyon bejött, noha tudtam, hogy biztos heteró, mivel uyge van barátnője.

Én persze ettől függetlenül sóvárogtam utánna, mint a tiltott gyümölcsre, de semmi konkrét dolgokat, utalásokat nem tettem. Tiszteletetben tartottam, hogy párkapcsolatban van. Amúgy egyáltalán nem szégyenlős, van, hogy félmeztelenül/boxerben viszi a mosnivalót, vagy úgy jön ki a fürdőből, és talán ilyenkor árulhattam el magam véleleten.

Lényeg a lényeg, múlthéten kedden délután sokat beszélgettünk, és teljesen egy nevezőre kerültünk, majd ezt a beszélgetést az én szobámban folytattuk, mivel úgysem járt még ott ben és megmutattam neki a könyveimet. Egyre jobban nevetgéltünk elvoltunk, aztán hirtelen megcsókolt. DE nem szenvedélyesen, meg szinte semmi nem volt csak egy kis csók, én meglepődtem, hogy mivan, amit ő is észrevett és enézést kért, majd kicsire rá kiment a szobámból. űén meg nem tudtam, hogy mivan és kétségekkel feküdtem le aludni aznap este.

Másnap, mikor elment a barátnője itthonról ő átjött hozzám. Reggel 9 volt én is és még ő is pizsamában. És megkérdzte, hogy haragszom e amiatt amit tegnap tett. Én mondtam, hogy nem, csak nagyon furcsa volt, stb, stb...

Ő ezt egy mosollyal nyugtázta és mondta, hogy akkor esetleg folytathatnánk, én elkezdtem mondani, hogy szerintem nem jó ötlet, de nem tudtam befejezni a mondatot, mert ő már megin "rajtam volt". Aminek a vége az lett, hogy én leszoptam őt, és ezután ő kirohant a szobámból.

Azóta kerülöm őt, és ő is engem, bennem meg kettős érzések kavarognak. Egyrészt jó érzés, hogy egy ilyen szép pasit sikerült "magamnak kapnom", de azt árnyékolja, hogy bolodog párkapcsolatban él, amit én nem akarok elrontani, mert a barátnőjével is jól kijövök. Annyira furcsa ez az egész.

Tudnátok segíteni, hogy mit csináljak, vagy egyáltalán miért csinálta ezt?

Troll válaszokat nem kérek, nem fizethetek azokkal a boltban.



2020. nov. 16. 21:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%

Neked ne legyen bűntudatod. Nem te vagy párkapcsolatban. Ami annyira nem lehet boldog ha a csajt megcsalja. Tipik. Barátnője van, de egy pasival is lefeküdne. Ilyenek ezek a biszexek különben. Ne érts félre, azzal sincs semmi baj. De pasikkal a szexet keresik, kapcsolatot nővel.

Komolyabbra nem fordulhat a dolog asszem, csak kikezdhet veled. Te meg tedd ahogy jónak látod. Mondom nem lehet az övé mintakapcsolat. De ha a csaj nem tudja, akkor nem is bánja.

2020. nov. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Mondjuk az igaz, hoyg amiről nem tud, az nem is bántja. De nem tudok ugyanúgy a szemébe nézni, mint régen, illetve mindig félek, hogy valahogy rájön.

Nekem mindig is bajom volt azzal, hogy megakarok felelni mindenkinek, és sajnos, így sokszor senkinek sem tudok. Köszi a választ, ment a zöld pacsi.

2020. nov. 16. 21:35
 3/23 anonim ***** válasza:
76%
Akkor ne felelj meg mindenkinek. Ha tovább menne a dolog és kefélsz a pasijával, legalább legyél a csajjal kedves, barátságos. Szerezz jó pontokat nála (mármint nem nyomulósan gondolom) ha vele is jól kijöttök. Nem is jön rá, kedvelni is fog. És így megnyugtattad a lelkiismereted, és akkor sokkal könnyebb lesz.
2020. nov. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Megpróbálom. :D
2020. nov. 16. 21:46
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem boldog párkapcsolat, és ne aggódj, nem te rontottad el.
2020. nov. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%

Ha szeretnéd vele megbeszélni a dolgokat, akkor ezt jelezd felé.

Amúgy milyen megoldás nyugtatna meg téged?

2020. nov. 17. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezen sajnos a komoly határozott megbeszélés segít. Vagy csak a sráccal. Vagy mindkettőjükkel. Megbeszélés a kulcs.
2020. nov. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem a csajt nem kicsi árulás beavatni, tehát ha beszélgetni akarsz erről, csak a sráccal. De abból 99%, megint csók meg orál lesz minimum, csak jobban belelendültök. Rosszabb esetben érzéseket kezdesz generálni magadban, és onnantól másképp is szopni fogsz, mert a srácnak csak arra kellesz, hogy ilyen értelemben kihasználjon, érzései csak a csaj iránt vannak (ha vannak).

Egyébként épp ezért bűntudata és szégyenérzete egyedül neki lehet ebben a dologban.

2020. nov. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Milyen megoldás nyugtatna meg? Nem tudom, talán erre nincs is jó megoldás.

Megpróbálok akkor ma beszélni vele, de nem is akarok túlzottan belekíváncsiskodni a párrkapcsolatába. Azt mindenképp el akarom mondani, hogy ugyan tetszik ez a "kapcsolat" közöttünk, de attól még feszéjez, és a barátnőjét is sajnálom emiatt. illetve megakarom kérdezni, hogy minden rendben van e velük. Szerintetek ez így túl tolakodó, vagy jó?

2020. nov. 17. 12:50
 10/23 anonim ***** válasza:
82%
Mivel idáig már jutottatok, teljesen jogos lenne a kérdésed, nem tolakodó.
2020. nov. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!