Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Full passzív srác vagyok, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Full passzív srác vagyok, és nagyon izgatnak a fiatal, szexi cigány srácok. Szerintetek ez miért van? 25f

Figyelt kérdés

2020. nov. 18. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Mert jó az ízlésed.
2020. nov. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
szereted a cigányfaszt? 🤣 majd ha előkerül a pillangó nem lesznek olyan szexik 🤣🤣
2020. nov. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Vannak köztük nagyon helyesek :D De csak az aktívak érdekelnek :) És általában a farkuk is nagy :D
2020. nov. 18. 20:16
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Ja, ezt csak te hiszed. Majd jól alád vágnak a kis túrós pöccsel és nézhetsz. Ja, ha erre vágysz!
2020. nov. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Mindenkinek van esete, neked akkor a roma srácok. Nincs ezzel semmi gáz.
2020. nov. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
szerintem a cigó farkci naon cúnya
2020. nov. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom hogy miért vannak ilyen elő ítéletek a roma srácokkal szemben, főleg itt köztünk, akik egy szexuális kisebbség vagyunk, egy etnikai kisebbséggel szemben. A romák között is vannak nagyon igényes, helyes srácok, mint ahogy a többségi melegek közt is igénytelenek. A roma srácok merészebbek, bátrabban, tudják hogy mit akarnak, nyomulnak, vagányak, egyszóval hajtja a vérük. Egyszer egy meleg bárban bejött két roma srác, leültek egymással szembe, beszélgettek, mind a kettő izmos kigyúrt volt, gyakran oda pillantottak, és hát passzív ként a szemem a csomagra is rá rá tévedt, aki szembe ült velem észrevette, és szélyelebb rakta a lábát hogy jobban lássam. Én zavarba jöttem, de mivel 10/10 és pasi volt azért csak oda oda pillantottam, aztán egyszer csak sehol nem volt, majd ahogy vissza fordultam ott állt előttem vigyorogva, bemutatkozott, beszélgettünk, aztán szex lett belőle. A lakás is igényes és szép volt, ja és szex előtt mindketten lezuhanyoztunk,ami szintén nagyon igényeségre val .Végig odafigyelt rám a szexben is, de azért határozottan és tüzes volt, a farka pedig az átlagosnál kicsit vastagabb. Egyszóval szuper volt. Kedves kérdező, nyugodtan ismerkedj roma srácokkal.
2020. nov. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Mikor álmodtad ezt te?! 😁
2020. nov. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Kedves 8as, nem, nem álmodtam.
2020. nov. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnék egy helyes 18-25 éves roma sráccal szexelni. Lehetne ő a főnök.

Írj 😈

29 f

2022. okt. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!