Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A meleg társkeresőkön mi ez?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg társkeresőkön mi ez? Elég új vagyok rajta, de nem csak taszító amit sok csinál, hanem tönkre is teszik.

Figyelt kérdés

Hosszabb kapcsolat után személyesen ismerkedtem meg nem is éltem itthon végig, szóval planetromeon, grindrn Magyarországon mostanában regisztráltam először.


Fiatal vagyok, edzek (ha nem lenne karantén most is).



Naponta sorozatban jönnek az üzenetek középkorúaktól sőt öregektől is meg kövér, ronda emberektől.


Ha napi 1 lenne oké, de nagyon nem 1 van.

Sok pedig elég gusztustalanul nyomul.


Ez a szint?


Barátaim közül volt aki mondta, hogy ez ilyen lesz, de azt hittem képletesen érti.



2020. dec. 20. 13:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

Miért napi 1?


Írj ki korhatárt, írd le hogy ki az eseted. Plusz miért ne írhatnak egy nap több idősebb? Szerinted ők tudják hogy mi az eseted? Tudják hogy írtak már neked? Tényleg ez a te agyi szinted kérdező?

2020. dec. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Ez azért van, mert minél idősebb valaki, annál kevesebb figyelmet kap, senki sem ír rá, ezért neki kell kezdeményeznie, különben semmi sem történik. Ezért rászoknak arra hogy elküldik ugyanazt az üzenetet napi 20-30 embernek, aztán várják, hogy valaki szóba áll-e velük.
2020. dec. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Ez érdekes, mert mikor késő negyvenesként fent voltam Planeton,akkor naponta sok korai huszonéves írt rám, még komoly kapcsolatra is.

Sosem írtam egyébként olyannak, akinek nem fértem bele a korosztályába.

Minden téren elvetem, ha nyomulni akar valaki.

2020. dec. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

Szörnyű. Hogyan mernek rád írni? Cucu mókus, nem tudom, hogy milyen választ vagy megoldást vársz erre? Tiltsanak le embereket súlyuk vagy olyan tulajdonságuk alapján, amiről nem tehetnek (kor, csúnyaság) romeóról, csak mert neked nem tetszik? Ez lenne az út, a kvázi benáculás? Elzárva ne tartsuk őket?

Ha írnak, még visszaírnod sem kell. Ha a nők kibírják a sok heterotól a copy+paste levélbombázást, akkor nekünk férfiként is állni kell a sarat és nem lelki- és idegösszeomlást kapni pár keresetlen ismerkedési szándéktól.

2020. dec. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező a te fejedben is probléma van.
2020. dec. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ilyen név és arc nélküli honlapon mondjuk sejthettem volna hogy mit várhatok.


Mintha velem lenne gond.



Ki van írva, hogy hány éves korig keresek mint ahogy nagyon sokan kiírják nem hittem, hogy ez nem egyértelmű.


Ki van írva, tehát látja mindenki, hogy középkorú és idős emberekkel nem akarok szexelni, vagy párkapcsolatot meg semmit.


3.

Oké, semmi gond, ezzel, de a többség nem így van vele, tehát ez nem válasz arra amit én mondtam.



4.

Szerintem pontosan érted te is, csak gondolom abba a csoportba tartozol te is mint amit kérdeztem.

Baromságokat beszélsz.


Semmi idegösszeomlás nincs csak undorító, taszító meg amúgy is felmérhetnék a valóságot.

Úgyis érti aki akarja.


A probléma nem az én fejemben van, hanem aki ráír nála 20-30-40 évvel fiatalabbakra, meg amikor egy kövér, igénytelen ember egy sportos fiatalra.



A kérdés részemről lezárva, ilyen névtelen honlapon gondolom minden belefér. Aki védi az ilyeneket nyilván ő is közéjük tartozik.



Ha nem lesz járvány személyes ismerkedéshez térek vissza, ott más a helyzet, tanultam belőle.

2020. dec. 20. 19:36
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

Te talán nem névtelenül és arctalanul vagy itt? Honnan tudjuk, hogy te az vagy, akinek beállítod magad?

Komolyan mit vártál? Hogy majd itt, együtt rituálisan elkezdjük utálni a neked írókat, csak mert szerinted nem méltóak hozzád? Vagy mi volt a kérdésed célja, értelme?

Most legalább, hogy beszóltál mindenkinek, megnyugodtál, jobb már?

Mindenkinek az életében történnek olyan dolgok, amiket nem vesz szívesen. Ilyen az is, hogy olyanok érdeklődnek utánunk, akik nem jönnek be. Ez nem olyan hihetetlen, megmagyarázhatatlan dolog. A való életben és virtuálisan is van ilyen. Ez egy normális emberi élethelyzet.

Azt értem csak, hogy tényleg nem a földön jársz, ha ezen megrökönyödsz.

2020. dec. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%
Kérdezö miért is nem mész vissza a retkes P*csáju k*rvaédesanyádba a köcsögösködéseiddel?
2020. dec. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Utolsó: nem otthon vagy, ott kell így beszélni, nálatok ez a szint biztos. Ha emberi lényhez szólsz akkor vedd észre hogy nem olyan mint te és más hangot használj!


7:

Azt vártam, hogy valaki normális választ tud adni a kérdésre, nem ilyen sértetten pofáznak.

Nyilván magukra ismernek itt páran azért írnak így.

És tudod jól hogy arra értettem hogy a neten névtelenül és arctalanul mindent lehet. Nyilván van aki itt ki meri adni magából.


Én nem szóltam be teljesen normálisan kérdeztem nem hiszem hogy nem látod hogy éppen ti bunkóztatok a normális hangvételű kérdésemre.



Törölni fogom a kérdést még nem találtam meg a funkciót, de nincs értelme.



Aki szerint a kérdésben leírt viselkedés normális annál van valami baj, nem nálam.



Én végeztem itt, szórakoztassátok egymást, nem nézem meg a válaszokat, még ha nem is sikerül a törlés sem.

2020. dec. 22. 17:28
 10/12 anonim ***** válasza:
68%

Korrekt, többnyire normális válaszokat kaptál, csak nem veled értettek egyet, ami neked nem felelt meg. Itt egyedül te sértődtél meg ezen.

Már a kérdésben is azt jött le, hogy hogyan mernek írni neked? Most kíváncsiságból felnéztem a romeóra, a profilok többségén mindenki meztelenül feszít, valaki pucsít, valaki a felsőtestét mutogatja, valaki a farkát markolássza. Őszintén, ilyen profilokra szerinted kik írnak rá hamarabb? Mert az előítéleteink alapján leghamarabb az jön le, hogy a profil mögött egy hímribi van és akkor persze, hogy bepróbálkoznak.

Itt is elég megnézni a kategóriát, a legtöbb kérdés a kurvulásról szól. Az én válaszomat pedig töröltették az egyik alól, mert nem hímkurvultam benne.


Tehát itt egy másik válasz a kérdésre. Ha bűnbakot akarsz keresni, akkor hibáztasd az elkurvuló meleg közösséget. A szint az, hogy ribiként kezeljük a másikat, ezért nyomulnak rád vagy akár rám is.

Neked normális profilod van vagy magamutogatós? Ha az utóbbi, akkor nem kell csodálkozni, ebben a légkörben.


Persze egyszerűbb játszani a sértődött hercegnőt, csak nincs értelme. Ha nem tetszik a válasz, akkor ne is kérdezz.

2020. dec. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!