Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Jó ötlet volt bele kezdeni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet volt bele kezdeni a beszélgetésbe?

Figyelt kérdés

Adott egy szituáció, ahol van három srác. Az egyik én, azaz az elbeszélő, egy második, akit az anonimitás kedvéért legyen Alexios. Vele másfél éve beszélgetek. Ő hitegetett egy kapcsolattal. Ezt megbeszéltük, pár napja azt írta barátjának tart, ami őszintén szólva jól esett.


Alexios egy hónapja együtt van a párjával, akit hívjunk Maximiliano-nak. Maxi-val elkezdtem barátkozni. Semmi hátsó szándék nélkül. A párja azt mondta semmi gond nincs ebből, nem zavarja.


Igen ám... De én mindent beleadtam abba, hogy barátkozzunk, de Maximiliano semmi érdeklődést sem adott. (holott azt írta szívesen barátkozik velem) konkrétan egyszavas válaszokat ad. Persze, ha nagy kegyesen válaszol is. Kettőször videócseteltünk, először azt mondta kedves és aranyosnak tűnök, ami jól esett. Majd kétszer megígérte újra beszélni fogunk és nem volt gerince megmondani, hogy ez nem fog menni. Eleve azt írta akkor fog beszélni velem, ha nem lesz fáradt. Amivel nincsen semmi gond, addig amíg nem tudtam meg azt az infót, hogy Alexiossal viszont kétszer is beszélt... ezen az alapon, ha hozzám fáradt, akkor hozzá is legyen az. Vagy egyenesen mondja meg nekem és ne hitegessen. Bár lehet én vagyok túl konzervatív.



2020. dec. 24. 23:49
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább lónak hívnám Alexiost, szamárnak Maximilianot. Hát ezt brutál túltoltad, pajti. Bár már a neveken is látszik, hogy nem vagy egyszerű eset :D Ráadásul keményen projektálsz. Persze a projekció pont arról szól, hogy tudat alatt megy, nem is gondolom, hogy tisztába volnál vele.

Te harmadik félként, nem túl tisztességesen és erőszakosan próbálsz hol egyik, hol másik srác életébe kerülni. A célod nem a barátkozás, hanem a kapcsolat lenne, ha ló nincs, jó a szamár is alapon. De mindkettő lepattint és ezt sérelmezed. Nem azt, hogy ígérgetnek, az huszadrangú, hanem a lepattintást, de inkább egy huszadrangú dolgot vetítesz ki rájuk. Pedig a bajod nem az, hogy terelnek, hanem, hogy konkrétan le se szarnak. Tipikus szálka-gerenda eset. Azt nem látod, hogy önzően belemásznál egy kapcsolatba, de azt igen, hogy megígérnek ezt-azt, hogy szabaduljanak tőled.

Hogy ez nem gerincesség? Ebben igazad van. De ez miért hírérték? Nyilván ismered azokat a közegeket, ahol partnert lehet keresni, csúnya szóval társkeresők. Az egész arról szól, hogy valami kamuval felszedj valakit, jobb esetben megdugd vagy megdugjon, aztán eldobd. Jó, a kivétel erősíti a szabályt, de ne statisztikázzunk ezen.

Nem sértésként írtam a fentieket, remélem átmegy belőle számodra, hogy ez az álszenteskedő vetítés nem takarja el a saját felelősségedet és tisztességedet, vagy épp annak hiányát ebben a történetben.

2020. dec. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Kedves, tizenegyes! Nem akartam erőszakosan belemászni senki kapcsopatába, tényleg csak barátkozni akartam. Nem hinném, hogy erőszakos lettem volna. Én úgy hittem barátkozni még lehet, de javíts ki ha tévedek.
2020. dec. 25. 07:51
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Most is vetítesz. LehetNE barátkozni, csak nem velük. Egyértelmű jeleket adtak arra, hogy nincs rád igényük. Mégis folytatod. Ez nem erőszakosság?
2020. dec. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Ambiciózus vagyok és a végsőkig képes vagyok küzdeni. De nekem is van olyan pont, amikor rá kell jönnöm, hogy mikor kell visszalépni. Ez a pont tegnap következett be.
2020. dec. 25. 08:02
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolod? A kérdés megszületéséből és tartalmából ítélve számomra nem biztos, hogy ez jön le :)
2020. dec. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Lehet nem fogalmaztam meg jól a kérdést hajnalban, de semmi hátsó szándékom nincs.
2020. dec. 25. 08:23
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy végül is. Ha csak egy kicsit is hozzájárultam, hogy sértődés nélkül, objektívabban ráláss a helyzetedre, már megérte.
2020. dec. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Abszolút segítettél! Köszönöm!
2020. dec. 25. 08:36
 19/29 anonim ***** válasza:
74%

Erőszakosan akarsz az emberekkel barátkozni. Annyira erőszakosan, hogy még akkor sem vonulsz vissza, mikor saját magad megtapasztalod, hogy nem vevők a barátságodra.

Maxi vagy udvarias és nem akar megbántani azzal, hogy leráz. Vagy a barátjára való tekintettel nem akar lerázni. Vagy pedig, aranyosnak, aranyosnak tart, csak éppen nem túl jó társaságnak. Nekem is vannak ilyen személyek. Aranyos, nincs vele gond, jóindulatú...csak valahogy nem, valahogy mégsem az én világom.

Az meg, hogy valaki a párjával még fáradtan is beszél mikor az ismerősével meg nem, nem róható fel neki.

A gyerekeknek meg olyan nevet adjál, ami miatt nem érzik magukat kellemetlenül egy életen keresztül. Ne csak azzal foglalkozzál, hogy neked mi tetszik. Annak a gyereknek egy életet le kell vele élni, milliószor bemutatkoznia...

2020. dec. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el, ha neked "Jóreggelt" keresztnevet adott volna anyád :)
2020. dec. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!