Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Jó ötlet volt bele kezdeni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet volt bele kezdeni a beszélgetésbe?

Figyelt kérdés

Adott egy szituáció, ahol van három srác. Az egyik én, azaz az elbeszélő, egy második, akit az anonimitás kedvéért legyen Alexios. Vele másfél éve beszélgetek. Ő hitegetett egy kapcsolattal. Ezt megbeszéltük, pár napja azt írta barátjának tart, ami őszintén szólva jól esett.


Alexios egy hónapja együtt van a párjával, akit hívjunk Maximiliano-nak. Maxi-val elkezdtem barátkozni. Semmi hátsó szándék nélkül. A párja azt mondta semmi gond nincs ebből, nem zavarja.


Igen ám... De én mindent beleadtam abba, hogy barátkozzunk, de Maximiliano semmi érdeklődést sem adott. (holott azt írta szívesen barátkozik velem) konkrétan egyszavas válaszokat ad. Persze, ha nagy kegyesen válaszol is. Kettőször videócseteltünk, először azt mondta kedves és aranyosnak tűnök, ami jól esett. Majd kétszer megígérte újra beszélni fogunk és nem volt gerince megmondani, hogy ez nem fog menni. Eleve azt írta akkor fog beszélni velem, ha nem lesz fáradt. Amivel nincsen semmi gond, addig amíg nem tudtam meg azt az infót, hogy Alexiossal viszont kétszer is beszélt... ezen az alapon, ha hozzám fáradt, akkor hozzá is legyen az. Vagy egyenesen mondja meg nekem és ne hitegessen. Bár lehet én vagyok túl konzervatív.



2020. dec. 24. 23:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%
Dehát "Alexios" a párja. Hogyan is várhatod el, hogy veled beszélgessen, különben is minek akarsz belekavarni egy kapcsolatba?
2020. dec. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Látom megragadtad a lényeget. Nem azt várom el, hogy a párja helyett velem beszélgessen. Hanem azt, hogy olyat ígérjen amit be is tart. És másodsorban nem akarok semmibe sem belekavarni, mert mindketten tudják és egyikőjüket sem zavarja.
2020. dec. 25. 00:06
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Kedves D!

Hogyan találod ki ezeket az elvont neveket? :)

2020. dec. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
79%
De igen. Bele akarsz kavarni, különben nem kezdtél volna el "Maxi"-val barátkozni. Titokban még mindig össze akarnál jönni "Alexiossal"
2020. dec. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Kedves, hármas! Ezek olyan nevek, amik az én kedvenceim és leendő örökbe fogadandó gyerekem nevei lesznek (ez se most lesz, de az most nem számít.)

Kedves négyes! Nem akartam Alexiossal összejönni. Igaz, régebben crusholtam őt, de ezt ő is tudja jól, de mostmár így jobban belegondolva nem is értem mi tetszett benne.

Kérlek ne akard úgy látni a szituációt, ahogy nincs.

2020. dec. 25. 00:17
 6/29 anonim ***** válasza:
82%
Az örökbe fogadandó gyermekek nevét ne te fogod megadni. Őket már készen fogod kapni.
2020. dec. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar veled barátkozni. Te jóban vagy az ő párjával, megpróbáltál vele is beszélgetni, barátkozni de nem vevő a dologra. Azt nem róhatod fel neki, hogy a párjával beszélget teljesen mindegy mennyire fáradt.

Az hogy fáradt egyébként te is tudod hogy csak duma volt. Valószínűleg gyenge ember megmondani a véleményét, plusz a párja viszont a barátod. Gondolom rá is tekintettel van, ezért nem mondja ki nyíltan hogy nem akar veled barátkozni.b

2020. dec. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem túl konzervatív vagy, hanem egyszerűen álomvilágban élsz. Semmilyen srácnak nem szabadna hagyni hogy MÁSFÉL ÉVIG hitegessen egy párkapcsolattal. Főleg miután lett neki párkapcsolata mással te még mindig róla fantáziálsz. Nem normális ez az egész dolog, téged szerintem csak akkor vesz elő ez a srác ha éppen unatkozik. Ne pazarold rá az idődet mert ez nem vezet sehova. Maxi meg még jobban leszar téged, szerintem csak Alex miatt dumált veled eddig is ki tudja miért. Felejtsd el mindkettőt.
2020. dec. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Kedves ötös! Olyan csöppségekre gondoltam, akik újszülöttek és a szüleik lemondtak róluk, így van lehetőségem én nevet adni nekik.

Kedves, hetes! Állítása szerint ő maga is olyan ember, aki elmondja a tutit még akkor is, ha fáj az embernek. De ezt sem gondolom túl valósnak, mert nálam nem tette meg.

Kedves, nyolcas! Kapcsolata Alexios-nak november környékén lett, tehát nem rögtön a hitegetés után volt. Ami nem mellesleg nyáron volt. Tudom, hogy nem kellett volna hagynom, hogy idáig hitegessen, de ismerkedés terén nem vagyok túl tapasztalt mivel nem volt még párom és szerelmes sem voltam még. És nem hinném hogy csak akkor beszélgetne velem amikor unatkozik. Jókat szoktunk beszélgetni és ő is írta, hogy élvezi. Bár ezek után már nem lepődnék meg ha kamu lenne az egész.

2020. dec. 25. 07:40
 10/29 A kérdező kommentje:
Mármint a hatos válaszolóra gondoltam csak az autocorrect kijavította.
2020. dec. 25. 07:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!