Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez az elképzelés tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az elképzelés tényleg taszító sokaknak?

Figyelt kérdés

Én 27 éves meleg vagyok, és próbáltam már ilyet keresni, de ahogy elnézem, a korosztályomnak vagy a fiatalabbaknak ez nem nagyon jön be.

Arra értem, hogy lassan, sokat csókolózva, egymást simogatva, masszírozva, stb.stb. hosszasan, órákig szexelni.


Én gondolom rosszul, hogy ez jó lehet, vagy másoknak van igaza, hogy a gyors szexrandi a jó?

Amit eddig olvastam, kb mindenki csak gyorsan szexelni akar, mert a "lassú, romantikus stb. az unalmas".


Nektek mi a véleményetek?


Nektek bejönne ez, akár többször is, vagy ti is inkább a gyors alkalmit szeretitek?



2021. jan. 4. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
nekem nagyon taszító, nem jönne be
2021. jan. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Attól függ. A szexelni se lehet mindenkivel persze, de azért a romantikához több kell nálam. Kevesebb emberrel akarnék így eltölteni egy estét, mint akivel lenne kedvem egy gyors menethez, mert itt nagyobb szerepe van a belsőnek is már. Meg aztán egyszerűen más is a kettő, mikor mihez van kedve az embernek.


25/F

2021. jan. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy szex randi nem erről szól amit leírsz, ha nagyon szinpatikusak vagytok egymásnak élőben akkor átfordulhat Szeretkezésbe, de az alkalmi szex a b@szásról szól.


#lehet a töbség a Szeretkezést megkapja othon#

2021. jan. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem egész estésre értem, hanem csak szimpla szex, de nem max fél órás hanem pár órás.
2021. jan. 4. 13:54
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne keverd a szeretkezést és szexelést. Te szeretkezni akarsz, ahhoz kapcsolat és szeretet kell.
2021. jan. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A pár óra valóban sok de mondjuk volt h vki 1 órát szopott majd megdugtam, bújtunk, megmasszírozott és még újra leszopott. De nagyon egymásra voltunk gerjedve. :) Azonban a többség kb 1-1.5 órát marad.
2021. jan. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!