Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek kik vannak többen;...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kik vannak többen; akik lobbiznak azért, hogy házasodhassanak a melegek, vagy azok a melegek, akik házasodnának?

Figyelt kérdés
2021. jan. 14. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Az előbbiek. Alapból többen vannak, mint a melegek összesen.
2021. jan. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Csekély értelmű vagyok

Nem értem ez valami becsapós kérdés?

2021. jan. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt azért nem hiszem, de nagyon sokan lobbiznak érte.
2021. jan. 14. 14:44
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
A heteroszexuálisok se szeretnek házasodni már, egy elbaszott intézmény. A melegek között meg mégkevesebb arányaiban az, akiknél kialakul komoly érzelmi kötődés, és mivel a melegek alapból kevesen vannak, ezért a társadalom kevesebb, mint 1 ezreléke lehet érintett.
2021. jan. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azokat az érveléseket nem értem, amik kb úgy hangzanak, mintha minden meleg kizárólag tartós kapcsolatra vágyna, mert ez nagyon nem így van.
2021. jan. 14. 14:48
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

2es vagyok

Mert ügye melegek nem házasodhatnak, be jegyzett élettársi kapcsolat lehet, de az meg minek, kedvezményes lakás hitelt arra nem kap az ember. Se autó stb.

Ha komoly orvosi beavatkozásról kell dönteni pl. Balesetnél ott sem számít, csak a család.....

2021. jan. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az ezreléket miből gondolod, ha a társadalom több százaléka is érintett?
2021. jan. 14. 14:49
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát kellene valami mód hogy kaphassanak kedvezményes hitelt, ha ez motiválja őket pl a házasságra. Az orvosi pedig amit írsz, azt hiszem értelek, igazából minden ember számít, ha valakiknek sokat jelentene pl hogy házasodhatnak és képesek emiatt másik országba is költözni az nem jó ha ilyen miatt hagyják el az országot. Lehet nem jól közelítettem meg ezt a kérdés kört. Engem igazából azok a nem gondolkodó lobbisták zavarnak, akiknek valahogy szerintem nem sok elképzelésük van miért is tüntetnek, vagy hogy fogalmazzak. Azért miért nem tüntetnek, hogy Hé hülye! Használj óvszert! Vagy: Előzzük meg a fertőző ( nemi ) betegségek terjedését! Stb Sok értelmes dolog lenne ami mellett ki lehetne állni de ezzel foglalkoznak sokan úgy, mintha más probléma nem is létezne. Lehetne hetero körökben is pl: Ha nem vagy képes figyelni egy gyerekre ne vállalj gyereket!
2021. jan. 14. 14:58
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Azért miért nem tüntetnek, hogy Hé hülye! Használj óvszert! Vagy: Előzzük meg a fertőző ( nemi ) betegségek terjedését!"

Szokott meleg szauna szűrést is csinálni ingyenesen, sőt cserébe még ingyenes belépőt is kapnak.

Pride-on is szoktak óvszereket osztogatni.

És még sorolhatnám. De egyébként ez nem csak a melegek felelőssége, a heteroknál is ugyanúgy terjednek a nemi betegségek.


Egy kérdésem lenne:

HÍV szűrésen jártál már tb-s alapon?

Ha igen akkor tudod milyen szar a helyzet.

Mert ugye azt hirdetik, hogy a biztonság az első, de azt a megvető tekintetet amit kapsz, és úgy néznek rád mint egy leprásra, azt át kell élned.

Ha voltál már ilyen helyen szűrésen, akkor tudod miről beszélek.

2021. jan. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha a házasságot a támogatásért kötnék, akkor úgy lenne értelme, ha a gyerekvállalást (béranyasság, örökbefogadás stb.) is engedelyeznék. Az állam nem szívjóságból támogatja ezt, hanem ezzel akar új adófizetőket szerezni, a társadalom utánpólátsáról gondoskodni, ami tök jó amúgy. Szóval ha van gyerekvállalás akkor lehet házasság is. Addig felesleges
2021. jan. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!