Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy lehet 40 felett normalis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet 40 felett normalis kapcsolatra szert tenni?

Figyelt kérdés
Vidéki vagyok és vmilyen komolyabb kapcsolatra vágyok ami nem csak egy éjszakás

2021. jan. 17. 08:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Jó kocsi, ház medencével. Ennyi. Jönni fognak a nők.
2021. jan. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
regelj fel társkeresőre
2021. jan. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Fenn vagyok társkeresőn de 99% kamus nyiregyen lenne jó de tudtommal nincs ott olyan szórakozóhely ahol sok meleg megfordu vagy igen?
2021. jan. 17. 08:54
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Viszonylag könnyen találtam

Vállalom másságom, nem kellet keresnem kiraktam a fotóm társkeresőre és akik írtak azokból választottam, azért így is udvaroltam 2évet ne csak szex kapcsolat legyen.

2021. jan. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
arrafelé nehezebb tény ha jó emberismerő vagy., nem futsz bele "SOK KAMUSBA"
2021. jan. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan minél idősebb lesz az ember , annál nehezebb sajnos , komoly és jó kapcsolatot kialakítani !
2021. jan. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 -remete- ***** válasza:
96%
Társkereső normális képpel. Nem mellesleg a külső megfog a belső megtart szabálya itt is él.
2021. jan. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

Ez nem korfuggő, hanem akkor lesz sikeres, ha önmagad adod és nem elsősorban a kinézetre teszed a hangsúlyt.

Mindenképpen érdemes udvarolni,mert egy két találkozó alatt nem derul ki, hogy milyen kapcsolatot tudnál kialakítani azzal, akivel jársz.

Ötvenesként is azt mondom, pesti létemre, hogy igen lehet kapcsolatot kialakítani, még fiatalokkal is . Sajnos a fiatalok között a legtöbb még nem tud elköteleződni,illetve főleg testiségre mennek.

De vannak azért olyanok is,akik idősebbeket kedvelik, érdek nélkul és komolyak.

Meg kell becsulni őket !

2021. jan. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
28%
50-es ként nem fiatalokra kéne hajtani, hanem saját korosztályra, persze az nem kell mert már idős:DD
2021. jan. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

8-as vagyok, nekem szerencsére van párom, még ha késő harmincas is. Bár az is fiatalabb korosztály.

De szeret, és én is őt. És nem érdekel, ki tesz erre gúnyos megjegyzéseket.

2021. jan. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!