Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Úgy érzem szerelmes lettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem szerelmes lettem valakibe, de azt hiszem heteró. Jó ötlet próbálkozni nála?

Figyelt kérdés

2021. jan. 23. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
az azt hiszed az édeskevés, derítsed ki, utalgass a dologra, minél előbb kideríted, hogy melyik nemhez vonzódik, annál gyorsabban tűnik el benned a bizonytalanság
2021. jan. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem igazán. Be kellene tartani azokat a bizonyos íratlan szabályokat. Ha azt szeretnétek,hogy elfogadjuk a melegeket,nektek is így kell(ene)viszonyulni a heterókhoz.
2021. jan. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire tudom kideríteni, mivel nem vagyunk közeli kapcsolatban, csak párszor láttam őt.
2021. jan. 23. 14:57
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Egyszerű a képlet: Derítsd ki hogy volt-e barátnője pl, ehhez elég sima dumálás is, abból még nem lehet baj.
2021. jan. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
de akkor kedves kérdező, hogyha nemvagytok közeli kapcsolatban, akkor először össze kéne vele spanolnod, nem egyeértelmű haver, ha fél a dologtól, akkor ne is rágódjál ezen, lépjél, tedd meg az első lépést, írjál rá, kit érdekel, hogy mit reagál rá, ha offol, akkor legalább megpróbáltad, ahogy mondtam haverkodj össze vele, és ha spanok lesztek, akkor egyből több mindent fogsz tudni róla, egyszerű, legyen már tököd
2021. jan. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg kideríteni pontosan, hogy heteró- e. Ha igen, akkor szerintem hagyd, viszont ha meleg, akkor kezdj el vele flörtölni. Ha nagyon merész vagy, rá is kérdezhetsz, hogy akarja- e.
2021. jan. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen próbálkozz nála, utalj dolgokra, és várd, hogy reagál.
2021. jan. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!