Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha valaki teljesen megfog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki teljesen megfog belsőleg, illetve személyiségileg és nagyon jól érzem magam vele, DE külsőre legenyhébb jóindulattal is “talán” kategória, akkor érdemes kapcsolatot kezdeni vele? Érdemes megalkuvással kapcsolatot építeni?

Figyelt kérdés

Az olyan és ahhoz hasonló kommentekre nem vagyok kíváncsi, hogy felszínes vagyok...


Amúgy akik meg külsőre bejönnek általában személyiségileg eddig mindig távolabb álltak tőlem.


2021. febr. 4. 12:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem igen, ha már a személyisége megfodott, ha jobban megkedveled valoszinuleg “megszépul”
2021. febr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Ezt saját magadnak kell tudni, hogy kialakulhatnak-e benned érzelmek iránta vagy sem, és hogy mi a fontosabb neked.
2021. febr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Sose voltak kimondottan jóképű faszijaim. De mind okos volt, jólelkű.
2021. febr. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ha te ezt megalkuvásnak érzed akkor neked nem. Hiába nem vagy kíváncsi ilyen kommentekre, felszínes vagy. Ahogy az első is írta létezik ez a “megszépülés” dolog, de ha ez nálad is működne akkor nem kérdéseket írnál ki gyakorira hogy mit csinálj egy “jóindulattal talán” pasival. A srác helyében nagyon csalódott lennék ha olvasnám ezt a kérdést, ne rabold az idejét.
2021. febr. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Várjál még vagy húsz évet, akkor majd örülsz, ha bárki is szóba áll veled!
2021. febr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Bartók. Lelki tàrs.
2021. febr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A #4-esnél a pont. Egyrészről neked kell tudnod, érezned, másrészről meg ha megalkuvásnak gondolod akkor eleve nincs meg a szikra, csak magadra erőlteted magad. Kémia nélkül nem működik. Lehet a másik bombázó/jótestű, meg nagyon rendes, jófej stb. stb. de ha nincs kémia akkor nem fog működni, egy felszínes, valódi érzelmek nélküli kapcsolatod lesz. Szóval inkább olyannal "járj" akihez érzések is kötnek.
2021. febr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha így érzed, semmi képp Nem,nem,nem.

Áljál tovább, éld ki magad, és utána fogsz rájönni hogy elb@sztad.

De ezt meg kell tapasztalni.

2021. febr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Még nem értél meg egy kapcsolatra.
2021. febr. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi véleményeket és hogy időt szántatok a válaszolásra. A legtöbb esetben igazat adok a leírtaknak. Talán még tényleg nem vagyok kész egy kapcsolatra, maradok inkább a kalandozásnál.
2021. febr. 4. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!