Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha valaki teljesen megfog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki teljesen megfog belsőleg, illetve személyiségileg és nagyon jól érzem magam vele, DE külsőre legenyhébb jóindulattal is “talán” kategória, akkor érdemes kapcsolatot kezdeni vele? Érdemes megalkuvással kapcsolatot építeni?

Figyelt kérdés

Az olyan és ahhoz hasonló kommentekre nem vagyok kíváncsi, hogy felszínes vagyok...


Amúgy akik meg külsőre bejönnek általában személyiségileg eddig mindig távolabb álltak tőlem.


2021. febr. 4. 12:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Legalább Te megmondod, hogy kalandozol. Kár, hogy ezt a többség nem mondaná el, hanem sokszor sajnos pofára ejti azt, aki viszont kapcsolatot keres.

Még akkor is, ha nem világszépe herceget....jaj,de ráb....tam két ilyennel...

Már csak egyszerű emberkével ismerkedem....

2021. febr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy sokan nem fognak egyetérteni velem, de én is úgy gondolom h a kinézet igen is számít! Én mondjuk csak kapcsolatot szeretnék, és nehéz lesz találni olyan srácot akinek a külsője és a belsője is jó, viszont hiszem azt(és lehet naiv vagyok) hogy találok valakit akiben megvan az amit keresek. Én amúgy úgy vettem észre hogy a emberek akik egész életükben jól néznek ki azoknak a személyisége nem annyira jó mint egy olyan srácnak aki mondjuk túlsúlyos volt és lefogyott, mert ő tudja hogy a élet nem mindig mesés, és nekik nem a külsőjukkkel kellett elvarázsolni másokat hanem a belsőjukkel ezért is jobban kialakított a személyiségük. Ha egy srác külsőre a talán kategória (jóindulattal) akkor nem hiszem h össze e jönnék vele. Nyugodtan ítéljetek el, én csak őszinte vagyok.
2021. febr. 5. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Természetes, hogy számít a külső is. De csak annyira, hogy fogjon meg benne valami és számomra vonzó legyen. De nem kell jól kinéznie és modellnek lennie hozzá. Sőt, az olyanok taszítanak is, mert a belső sokszor borzalmas hozzá!
2021. febr. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Tornász voltam. És biszex vagyok. Szerelem első látásra. Ismerem az érzést. Voltam pár nagyon jóképű srácba szerelmes, kettő meg is lett. De nem volt egyik sem valami nagy élmény. Így utólag. Pár hetes együtt-járások voltak és hamar ellaposodtak. Ezek a nagyon jóképű srácok annyira el vannak telve magukkal, hogy még szexelni sem tudnak. Nem figyelnek oda a másikra. A rajongást várják el, de nagyon kiábrándítóak.

Ellenben hagytam fűzni magam több "talán" sráctól. Már az is aranyos, amikor finom visszajelzéseket adsz, és nem akarja elhinni. Nagyra tart amiatt mert sportoló vagy, meg olaszos a külsőd, és azt hiszi, amiért ő csúnya, ő már nem kaphat meg semmit. Elérhetetlennek tart. Nem akarja elhinni, hogy vele akarok pajkoskodni. Több ilyen bátortalan csúnyácska srácból hosszú és tartalmas kapcsolat lett. Gyakran elég egy jó fodrász, egy jó frizura, és hogy szeresd. És amikor megérti, hogy számomra ő a No.1, akkor kivirágzik és valósággal megszépül. És sármos lesz, és ragyog. És 5 centit nő, mert kihúzza magát, amikor a vállát átölelve kacagunk a szigeten séta és bolondozás közben.

2021. febr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!