Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Segítségre lenne szükségem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítségre lenne szükségem, tanács? 24/f

Figyelt kérdés
Szóval a tipikus, beleszerettem a hetero barátom a eset. Én meleg vagyok, ő nem is tudja, sosem volt semmi, és nem is lesz. Nos, lett egy barátnője, így amikor vele van, én borzasztóan féltékeny vagyok, teljesen ki vagyok készülve, és ha nem ír semmit, annyira dühös vagyok, mit tudnék tenni, hogy verjem, ezt ki a fejemből? Mi lenne a legjobb?

2021. márc. 7. 07:54
1 2
 11/11 Perverzsrac94 ***** válasza:
100%

Jártam én is hasonló cipőben. Rettentően beleszerettem egy hatero barátomba, aki rá pár hónap múlva összejött a barátnőjével. És kinek is újságolhatta volna el elsőként a "jó hírt", hogy végre többé nem szingli, mint nekem?


Lehet, hogy vannak, akik ezek után is barátok tudnak maradni, de mindenki más. Nekem ez nem működött.


Próbáltam tudatosítani magamban, hogy köztünk barátságnál soha nem lehet több, elfogadni ezt a helyzetet, mást keresni.

Nekem nem ment. Rettentően féltékeny voltam a csajra, megőrjített a gondolat, amikor együtt voltak. Szinte teljesen tönkrementem abba, hogy megpróbáltam továbbra is a barátja lenni. De nem voltunk már barátok, mert én szerelmes voltam...


Egy szép napon beláttam, hogy ez így nem mehet tovább. Leültem beszélni a sráccal. Hiszen ő tartott, hogy legjobb barátok vagyunk, megérdemelte az igazságot. Elmondtam, hogy nagyon örülök annak, hogy ő boldog, meg minden, de én beleszerettem, ezt nem tudom tovább csinálni, szenvedek. Kértem, hogy szakítsunk meg minden kapcsolatot egymással, zárjuk le itt és most. Megértette.

Utána egy ideig extra rossz volt, de aztán egyre jobb lett. Ma is szívesen gondolok vissza a barátságunkra, mert a végét leszámítva nagyon szép emlék.

2021. márc. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!