Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kozossegi mediakon keresztul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kozossegi mediakon keresztul hogyan lehet leszurni ha valaki meleg?

Figyelt kérdés
arra lennek kivancsi hogy vannak-e kezzelfoghato jelek ilyen esetben

2021. márc. 9. 11:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%
úgy, hogy úgy néz ki, mint egy búza
2021. márc. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20%
Kigombolt rózsaszín ing, csücsörítős kép, mindenféle ótvar pózolós kép, szabó péteres idézetek az igazi férfiról, barinős shoppingolások, bőrápolási, szépségápolási tanácsok osztogatása, szivárványos emojik használata.
2021. márc. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
16%
Ha az èrdeklődési kör férfiak, akkor tuti b u z i.
2021. márc. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Pont úgy ahogy élőben. Azaz ha az illető nyíltan vállalni akarja és ezt sugallni akkor észreveszed, ha meg nem akarja akkor sehogy (hacsak nem vagy te is meleg és nincs "gayradarod").
2021. márc. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

1.: búza xddd ez tetszett

2.: igen ezek a nagyon egyertelmuek akikrol tenyleg sut.

4.: nem meleg vagyok ugyhogy sajna nincs gayradarom:(

2021. márc. 9. 11:44
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Én azt szoktam megnézni hogy kik lájkolják a képeit, illetve milyen közös ismerőseink vannak. Ezekből is simán le lehet szűrni hogy meleg-e.
2021. márc. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
#5 ha nem vagy meleg akkor miért akarod tudni hogy egy másik ember meleg-e??? Magánügye.
2021. márc. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7: lehetek mondjuk biszex is arra nem gondoltal??
2021. márc. 9. 12:10
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy nem minden meleg olyan ám, mint ahogy a kettes írta. Tipikus sztereotípia. Van, akin egyszerűen látszik, ezt nem tudom megmagyarázni. De van olyan férfi, akiről egy profil alapján soha meg nem mondanád. Ha az illető feltünteti valamilyen formában, utal rá, az a biztos igazából.
2021. márc. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
26%
Jó 9-es ezek alapján soha semmilyen témában ne írjon senki általánosítást mer' mindig vannak kivételek. Nyilván nem lehet mindenki ráilleszteni egy csokornyi jelzőt. Van ilyen van olyan. Akkor erre a kérdése egy válasz van ami 100% hatásos: megkérdezed az illetőt.
2021. márc. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!