Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elmondjam ismerkedésnél hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam ismerkedésnél hogy csak az első szex lesz sráccal?

Figyelt kérdés
Illetve tiniként orálisan kényeztetett egy srác, de azóta eltelt 10 év :D Szóval gáz ha kezdő a másik vagy jobb ha tudja a másik hogy pasik terén kezdő...
2021. márc. 14. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Mindenképp jobb, ha tudja.
2021. márc. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Én még nem voltam sráccal és csak most tört rám 29 évesen a vágy. Azonban mindenkinek akivel dumáltam mondtam, hogy eddig csak csaj volt. Nem szokta zavarni őket. Igaz tali még nem jött össze mert eltűnnek beszélgetés közben. Tudnék innen is mondani pár nicknevet :D
2021. márc. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú távú, komoly kapcsolatot nem remélnék utána, de alapvetően nem lenne vele gondom, örülnék neki, ha engem választanának így, de kicsit félnék is, hogy nem azt az élményt éli át, amire vágyik/érdemel

21/f

2021. márc. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, valahol még izgató is, nekem bejönne :) 22/F
2021. márc. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oksa. Akkor majd mondom ha találok valakit!
2021. márc. 26. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!