Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Érdemes lenne nekem prostihoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne nekem prostihoz járni "gyakorlás" céljából?

Figyelt kérdés

25 eves fiu vagyok es meg eleg kezdo vagyok a szex teren (szűz)

es nem akarok felsülni a nagy ő vel ha megtalálom. Ezért arra gondoltam eljárnék 1 prostihoz "gyakorolgatni" amíg nem találok 1 normális lányt.


Érdemes lenne ezt tennem tudna mutatni nekem 1 hivatásos pár trükkött, hogy legyek jó az ágyban?


Én úgy gondolom ha másra nem arra mindenkép jó lenne, hogy sokáig bírjam és idővel ne süljek el hamar.



2021. ápr. 4. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Ezt szerintem rossz kategóriába írtad ki. :D (homi)
2021. ápr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Annyiból mindenféleképpen érdemes lenne egy ilyen lányt meglátogatni, esetleg több alkalommal is, hogy teljes fizikai valójában találkozz a női testtel, alap szinten tapasztalatot szerezz.


Keress egy ilyen tematikájú oldalon olyan csajt, akinek jók az értékelései. Ha tanítani nagyon nem is fog, de van rá esély, hogy korrekt lesz a hozzáállása. Stresszelni nem érdemes, ezek a csajok sokféle pasival találkoztak már, nem lesz nekik újdonság, amivel felkeresed.


A szex nem standard dolog, ahány ember, annyi féle szexuális szokás, erogén zóna. Mindenki másképp működik, csiszolódni kell egymáshoz, tanulni a másiktól, kommunikálni.


Amúgy nem biztos, hogy hamar elsünél.


A nagy ő-re meg ne várj. Ha találsz olyan nőt, akinek amúgy is bejössz, és fordítva, akkor tedd a dolgod. Egy egészséges nemi vágyakkal rendelkező pasinak, és nőnek is, szüksége van a szexre, intimitásra.

2021. ápr. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Elszúrtad a kategóriát.Mindegy azért válaszolok.Én biszex vagyok és az

első csajom prosti volt.Az idősebb haverok fizetek be.Nem volt rossz,

csak az égés,szégyenlősség .Amikor lett egy igazi csajom,ment minden

magától.No nem azért mert tapasztalt voltam,hanem ott érzelmek is vannak.

Ne menj prostihoz!Majd lesz egy kedves aranyos lány akivel átélheted az igazi örömöt.

2021. ápr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Ne. Kérlek.

Várj. Ha lesz igazi Ő, majd vele kitanulod.


De nincs is lehangolóbb, mintha ez kiderülni párkapcsolatban.

2021. ápr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Bocsi de szerintem ennél rosszabb ötlettel nehezebben rukkolhatnál elő.

Tény én fiatalabb vagyok nálad pár évvel azonban a párommal már 2,5 éve együtt vagyunk és mi együtt fedeztük fel egymás testét.


Gyönyörűbb élményben részem soha nem volt. Mikor először szexuális aktust létesítettünk azt több napos közös meztelenkedés követte, nem tudtunk betelni egymással és minden pillanata aranyat ért mind fizikai és szellemi értelemben egyaránt.


Ezt kidobni az ablakon azért hogy "jobban teljesíts elsőre" badarság volna szerintem.


Maga a közös tanulás és felfedezés egy élmény amit az ember csak egyszer élhet meg az élete folyamán. Döntsd el szerinted melyik lenne a jobb, ha egy emberrel teszed akit szeretsz és lélekben egy párt alkottok vagy egy prostituáltal aki másnapra már a nevedre se fog emlékezni...

2021. ápr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

tök felesleges

egy dolgot azért tegyél meg

vegyél gumit, többfélét, és recskázz abban (is)

egyrészt tudni fogod melyik a kedvenced

másrészt nem fogsz lekonyulni ha felrakod, sőt amikor előveszed már attól áll a farkad

harmadrészt nem a partnered előtt bénázol

2021. ápr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
negyedrészt tartsd szem előtt hogy a szexben elsősorban az a dolgod hogy adj
2021. ápr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!