Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, nektek volt öngyilkos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, nektek volt öngyilkos gondolatotok, vagy akár kísérletetek is? Ismertek olyan, aki ez miatt megölte magát?

Figyelt kérdés
Ebben az országban nem csoda, a homofób család, az iskolai csúfolas, kiközösítés, a titkolózások, megvetés, előítélet, stressz, szeretethiány, magány, megnemértés, belső bűntudat és önutálat miatt nem csodálnám. Én nem tudom hogy élném túl ezt az egészet.

2021. ápr. 27. 01:55
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Gondolatom volt régen igen mikor még nem tudtam elfogadni magam.
2021. ápr. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Nekem volt öngyilkos gondolatom, és kísérletem is rá.

Túlsúlyos srácként eleve nehéz volt az általános, aztán gimiben megtudtam, hogy más vagyok, emiatt elkezdtem puhatolózni, hogy a környezetem, hogy viszonyul a melegséghez, ami elég rossz volt összességében. Aztán elkezdtem ismerkedni, de az alkatom miatt senkinek se kellettem, aztán megismertem egy srácot, akivel egy suliba jártunk, és ki is derült később róla, hogy meleg, neki tárulkoztam ki elsőnek, mert nagyon bejött.

Erre ő hitegetett engem, meztelen képeket csalt ki még azt is megtette, hogy suli wc-ben szoptam le és imitálta, hogy megdug (nem dugta be, csak oda dörzsölte. A képeket kiszivárogtatta pár ismerősömnek, és a wc-ben is voltak mások, akik felvették miket mondok neki. Ezután a srác megmondta a frankót, hogy mekkora egy idióta dagadt gci vagyok, és sose leszek boldog. Ekkor jött a mélypont, többször is megpróbáltam megölni magam, késsel, folytogatással stb-vel. Pszichológus rántott vissza, de azóta is depresszióval kezelnek.

2021. ápr. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolatom igen de kísérletem nem.
2021. ápr. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolat igen, szerintem sok nem meleg tininek van ilyen gondolata. Nem csak a mi életünk nehéz.

De szerintem lehet bármilyen szar az életünkben, sosem ér annyit hogy eldobjuk. Mindig mindenre van megoldás, mégha úgy is érezzük hogy összeomlik alattunk az egész világ. Nem! Nem fog, csak keményen kell küzdeni egy jobb életért.

Nagyon sajnálom, ami Veled történt kettessel, de annyival több van az életben, mint ezek a suttyók, akik megaláztak. Jönni fog olyan ember, aki boldoggá tesz majd, csak járj nyitott szemmel.

2021. ápr. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Én sem csodálom, azok után ami itt megy.

A szír menekültektől félnek a magyarok, miközben mi egymást is megfojtanánk egy kanál vízben.

Az egész politika az ami hergeli a népet egymás ellen, utáljuk a melegeket, a romákat, a zsidókat, a nyugdíjasokat és még sorolhatnám.

Volt amikor nekem is osztogattak tanácsokat, hogy ha a helyemben lennének, hogyan élnének, én meg dühből én is elmondtam neki, hogy hogyan élnék én a helyében. Utána már nem pofázott bele az életembe.

2021. ápr. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden homoszexuális átesik ezen. Egyébként meg mondhatni, hogy minden emberben felmerül az öngyilkosság. Nyilván teljesen más mértékekben, szóval azért vannak nagy különbségek.


"Ha az mondod egy halnak, hogy másszon fel egy fára, de nem tud, ezért pedig mások lehülyézik, akkor az egész életét úgy fogja leélni, hogy hülye."

Ezt a mondatot lehet bármire vonatkoztatni, mert igaz. Ide tartoznak a melegek is. Ha azt kapod nap, mint nap a pofádba, hogy degenerált, abberált, alsóbbrendű vagy, akkor azt előbb-utóbb beépül a tudatalattiba és tényként fogod kezelni. Felnőtt fejjel azért már jobban leszarják az emberek a dolgokat. Jobb esetben. Viszont gyerekként még nagyon sebezhető a lelki világ.

2021. ápr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem az irányultságom miatt. Más téma. Tettlegességig nem ment a dolog, csak elgondolkodtam ezen. Bár elvileg aki komolyan öngyilkos-jelölt, az nem agyal rajta, csak megteszi.
2021. ápr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
3. Te vagy az, Laci? Csak mert nekem volt egy kövér meleg osztálytársam gimiben, aki 3. osztály elején coming outolt.
2021. ápr. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!