Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért akar mindenki fiatal pasit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar mindenki fiatal pasit?

Figyelt kérdés
19 vagyok, de egyáltalán nem értem hogy miért mindenki 16-24 korosztályra izgul, mármint a 30 éves férfi is fiatal, és van 40 es férfi is aki jól tartsa magát. Akkor miért nem a saját korosztályában keres mindenki, ha partnerről van szó, ha egyéjszakás kalandról. Én mindig is a velem egykorúakkhoz vonzódtam, de voltak olyan 30 férfiak akik nagyon vonzóak, akkor nem értem hogy kettő 30 as férfi miért nem jöhetne össze. Mindenki a fiatalokat akarja, mintha 30 után már a embereknek nem állna fel. Az lenne logikus ha mindenki a saját korának megfelelően találna magának párt, mégis egy 16 éves srác nem érti meg magát egy 32 evéssel, mert teljesen máshogy nőttek fel. Sohasem fogja tudni megérteni egy 32 éves ember azt hogy milyen problémái lehetnek egy mai 16 éves gyereknek.

2021. ápr. 27. 22:13
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
87%
8-as. Majd amikor rájön, hogy 30 évvel előbb megfogsz halni, mint ő, majd akkor vált. ;) Gondolom pénzelve van ő is. Erre ne legyetek már büszkék, hogy eltartotok másokat. Ezért is írtam, hogy sok a felnőtt gyerek. Annyira könnyű manipulálni az idősebb generációt, hogy az félelmetes.
2021. ápr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
80%
7-es, sajnos igazad van. A srác valójában házasember, egy nálam is idösebb férje van. No, meg pénze. Nekem meg farkam van. Hát így jött össze.
2021. ápr. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
73%

10-es. Ettől függetlenül ez nem normális. :) Tehát, amikor egy fiatal azért megy egy időshöz, mert tapasztaltra vágyik, aki beleviszi az életbe. Mert élettapasztalatlan, elesett, vagy szimplán le akarja húzni az idősebbet. Ahogyan az sem normális, ha idősebb fiatalra vágyik.(párkpacsolatról beszélek, nem szexről) Nem élte ki magát gondolom, vagy nem bírt felnőni. Tudod, ezek mentális bajok. Szóval ezt ne kezeljük normálisnak, mert valójában nem az. Heteróknál sem. Az alárendeltség az nem normális semmilyen kapcsolatban. A párkapcsolatban az egyenlőség a lényeg. Egyenlőség pedig csak hasonló gondolkodású emberek között tud kialakulni. Hiába vannak együtt 10-15 év korkülönbségekkel együtt emberek(akár 10-20 évig is), mert a vége úgy is ugyanaz lesz. Amikor véget ér a szerelem, akkor azokat a hibákat, amelyeket az elején még elfogadtak a másikban, már nem fogják. A generációs különbségek miatt vannak ezek a "hibák". Teljesen más mentalitás, más gondolkodás. Gondolom érted. Azért van az a sok válás is, mert egyszerűen nem fogják fel az emberek azt, hogy azok, akiknek semmi közük nincs egymáshoz fejben, azok nem fognak együtt maradni. Hiába jó a szex, azt majd egyszer megunják és utána nem lesz mi összetartsa őket, mert csak a f*sz meg a p*na miatt voltak együtt. Ennyire egyszerű.


Arra akartam még reagálni, hogy írtad a nők arca fiatalabb, mint a férfiaké. Hát tudod, pont ellenkezőleg. Előbb is elkezdenek ráncosodni és teljesen máshogy, minta férfiak. Azért mert agyonmaskírozzák magukat a nők és pihe-puha, selymesnek néz ki az arcuk, attól még valójában nem az. :) Látnád őket lemosott sminkkel, hogy hogy néznek ki. Mint a zombik. 30+ évesek is. Vannak kivételek, de higgy nekem. Nők egy 10 évvel előbb öregednek a férfiaktól. Ez hormonok hatása. Nők a végére elférfiasodnak, mert megváltozik a hormontermelés teljesen. Ez természetes folyamat. Férfiaknál ekkora változások nincsenek. Szóval hidd el, hogy egy 40-es férfi fiatalabbnak fog kinézni szinte minden esetben, mint egy 40-es nő. Vannak kivételek, de biológialig így alakult.

2021. ápr. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
84%

10

Ez akkora f.szság már.

Ha nem jön be a férfiasság, szőr, a rövid haj, mély hang, illat, akkor miért meleg?

Miert nem lányt keres?

Ez se értem, amikor társkeresőn sok gusztustalan öreg férfi harisnyás képeket rak ki. Melegek nem nőiességet akarnak, ezért melegek.

2021. ápr. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
89%

Nem mindenki akar fiatalt,főleg ennyire fiatalt.

És kinézetben sem babaarc vagy selymes bőr a mérvadó.

Kinézetre nagyon kedvelem a borostás,vagy körszakállas férfiakat, főleg, ha még szemuvegesek is.

Viszont a belső is fontos, és egy fiatal is lehet érett lelkű és egy idősebb is lehet gyerekes.

Eddig nálam fiatalabb párjaim voltak, és nem éreztem azt a generációs szakadékot,amit itt sokan említenek. Talán azért ,mert magam sem vagyok egy keserű, vagy morgós középkorú.

És minden eddigi páromnál ő volt a kezdeményező,pedig mindnek mondtam ,gondolja át, nehogy ciki legyen neki valamiért.

Mióta ismét egyedul vagyok,próbáltam célzottan ismerkedni 40 felettiekkel. Mit kaptam ? Idős vagyok hozzájuk...:)

Viszont pont itt, a GYK-n, írt 18 - 27 között a legtöbb, aki kapcsolatot keresett. Volt közte link is,de volt komoly és megfontolt srác is. A sors poénja az, hogy mind vidéki, a távkapcsolat pedig nem működik,így mindegyik sajnálatára, de nem ismerkedtem veluk.

Amúgy mindenki annyi, amennyinek érzi magát. Nagyon sok olyan fiatal van, aki gondolkodásban valamiért maradi, vagy nem is tudja mit akar.Persze, ez van közöttunk is.


Még annyit a válaszhoz,hogy nekem pl munkahelyen is,civil életben is a nálam fiatalabbakkal volt nagyon jó emberi viszonyom. És a három igazi, barátnak nevezhető ember közul,akik vannak az életemben, a most 26 éves nevezhető igazi, szó szoros értelmében vett legjobb barátnak. Pedig egy könyvtári ismeretség volt . Azonos értékrend, amit vallunk és szinte mindent meg tudunk beszélni, vagy tanácsot adni. És ő volt aki lelkileg mellettem állt és sok beszélgetéssel segített,amikor szakított az utolsó párom. ( Egy nálam idősebb férfiért ).


52 F,Bpest

2021. ápr. 28. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
20 vagyok és azért próbálok a korosztályomban keresni, mert ha idősebb leszek, kevesebb lenne a lehetőségem és megbánnám.
2021. ápr. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
63%

#11

Meg fogsz lepődni!

5 év alatt annyit fejlődött a segítségemmel, hogy már már ő hozza a több pénzt a családi kasszába. Rendes, dolgos, becsületes srác, nagyon örülök, hogy összehozott vele a sors. Remélem, hogy van még vagy 20 évünk együtt (amíg meghalok), hogy utána mi lesz vele, az majd az ő feladata lesz. Én minden esetre már most igyekszem erre felkészíteni, mert sok barátunk van, komoly társasági életet élünk, nyitottak vagyunk a világra.

2021. ápr. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
83%
17-es Naiv vagy, de nagyon. Épp ezt írtam. Egy életképtelent segítesz talpra, mert egyedül már nem volt képes rá. Majd amikor meghalsz, akkor örököl tőled házat, stb. Én is rendes, becsületes, dolgos srác vagyok. Mégsem jutott még sosem eszembe lehúzni a másikat. :) Szóval szerintem hagyjuk. Csak nem látod a fától az erdőt, de majd meglátod, hogy ez nem fog így maradni. Vagy, ha igen, akkor az a hátsó szándék miatt van és a szex miatt. Semmi más oka nincs.
2021. ápr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
67%

18#

130-as IQ-m van, hidd el, helyre tudom tenni a dolgokat. Te látatlanban ítélkezel, sztereotípiákat vizionálsz majd azt mondod, nem érdekel, mit mond a másik ("Szóval szerintem hagyjuk"). Ezért nem is neked válaszolok, hanem a többeknek, akik figyelik a kérdést.

Két ember kapcsolatét több 1000 féle paraméter jellemzi. Nem lehet önállóan kiemelni egyet sem ezek közül. Egyébként engem rohadtul boldoggá tesz, hogy a házamat olyanra hagyhatom, aki nem undorodik a szaros gatyámtól és 20-30 évet lehúz velem, kitart mellettem. Megértem a megkeseredettségedet, de ne csak magadból indulj ki, nyiss a világ felé, láss meg és érts meg olyan dolgokat is, amik nem a te mikrokörnyezetedben történnek a te narratívád szerint.

2021. ápr. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
83%
A 10-esnek szerintem nagyon igaza van. És ez egyébként a biszexuálisokra, bikíváncsiakra még jellemzőbb. Van ez a fajta homo/bi, akinek csak a fiatalos, szőrtelen, twink alkat jön be, és a szakálltól, férfias vonásoktól falra mászik.
2021. ápr. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!