Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért akar mindenki fiatal pasit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar mindenki fiatal pasit?

Figyelt kérdés
19 vagyok, de egyáltalán nem értem hogy miért mindenki 16-24 korosztályra izgul, mármint a 30 éves férfi is fiatal, és van 40 es férfi is aki jól tartsa magát. Akkor miért nem a saját korosztályában keres mindenki, ha partnerről van szó, ha egyéjszakás kalandról. Én mindig is a velem egykorúakkhoz vonzódtam, de voltak olyan 30 férfiak akik nagyon vonzóak, akkor nem értem hogy kettő 30 as férfi miért nem jöhetne össze. Mindenki a fiatalokat akarja, mintha 30 után már a embereknek nem állna fel. Az lenne logikus ha mindenki a saját korának megfelelően találna magának párt, mégis egy 16 éves srác nem érti meg magát egy 32 evéssel, mert teljesen máshogy nőttek fel. Sohasem fogja tudni megérteni egy 32 éves ember azt hogy milyen problémái lehetnek egy mai 16 éves gyereknek.

2021. ápr. 27. 22:13
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
6%
sok a pedó, ilyen egyszerű :)
2021. ápr. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
83%

Majd meglátod, hogy igazam van :), akkor vissza fogsz erre majd gondolni. Egy "életképtelent" állítottál talpra, aki mostmár elhiszi magáról(jobb esetben), hogy ő is ér valamit. Mert eddig kellett a tapasztaltabb támasz(pótpapa), ami te voltál. Majd most lesz egyre több önbizalma és elfog gondolkodni komolyabb dolgokon. Ettől függetlenül nem állítom azt, hogy ő egy szemét, gonosz ember. Viszont még csak 24-5 éves. :D Te meg 50? Majdnem biztos vagyok abban is, hogy még szorongó is emellett, vagy az volt. Annak pedig egy melléktünete a társfüggőség. Mentális betegségeknek vannak kísérő tünetei. Mindegyiknek, tehát mikor azt gondoljuk magunkról, hogy én ilyen-olyan "egyéniség" vagyok, akkor tisztában kéne lenni azzal, hogy az érzelmeink és a viselkedésünk az nem egy speciális, különleges dolog, mert nem az. Magyarországon a leggyakoribb mentális betegség a szorongás. Minden kb 4. magyar klinikailag diagnosztizálható depressziós, aminek szintén vannak viselkedésbeli tünetei(párkapcsolatra nézve is). Ugyanúgy kell elképzelni a viselkedés torzulásokat is, mint a baktérium által fertőzött szerveket, ahol tünetek jelentkeznek. Az agy is ilyen ám, akármennyire is túlgondoljuk a viselkedés szerepét. Ez is csak egy szerv, amit befolyásol a környezeti hatások, a traumák, stb, mint ahogyan a bakteriális ferzőzés. PL: Ha egy gyereknek kinyalják gyerekkora óta seggét, el van kényesztetve, akkor azok felnőttkorukra önállótlan, szülőtöl függő felnőtt gyerekek lesznek, akik nem képesek egyedül boldogulni. Legalábbis ezt hiszik magukról. A párkapcsolatukban pedig keresnek maguk mellé tapasztalt "apukát" vagy "anyukát", hogy ő megmondja nekik, hogy hogyan kell élni. Vagy pl: Ha egy anya nem képes elengedni a gyereke kezét, tehát nem hajlandó felfogni, hogy felnőtt. Gyerekkora óta a beleszólt az életébe , akkor szintén az várható ezektől a gyerekektől felnőttkorra, hogy pótmamát(dominánsabb nőt) keresnek maguknak párkapcsolatban. Ezt az egészet nem úgy kell elképzelni, hogy ezt tudatosan csinálják, de ez csak egy viselkedésbeli torzulás. A viselkedésünket, jellemünket 95%-ban a tudatalattink határozza meg, nem pedig a tudatunk. Tudatlattit nem tudjuk irányítani úgy, mint a tudatunkat. Lehet rajta változtatni, de ahhoz rengeteget kell gyakorolni(terápia pl). Magyaroszágon minimum 2,5 millió ember mentális beteg. Ebből 500K, ha tudja magáról, hogy az és jóval kevesebb, aki jár is terápiára. Ott van a maradék 2 millió ember, akinek lepke fingja nincs arról, hogy nem normális az, ahogyan gondolkodik. Remélem érthető. Ettől még nem azt mondom, hogy elítélek bárkit is, mert nem ők akarnak és akartak ilyenek lenni. Viszont azt elítélem(Magyarországon), hogy nem képesek a mentális egészséget rendebe hozni. Bár mit várok, mikor az alapegészségügy omlik össze, mint egy kártyavár. Arra kéne fókuszálni, hogy a magyar társadalom mentális egészségét(fizikai mellett) egekbe emeljük, mert k*rva gáz, hogy mi megy ebben az országban. Elég kimenni bárkinek az utcára és látni a sok búvalb*szott ábrázatot a másik emberen. Halott tekintetű emberek sétálgatnak mindenhol. Kimegy valaki nyugatra, ott nem sok fintorgó, depis embert fog látni. Magyarországon naponta minimum 6 ember véglegesen elveszi a saját életét. :) Gondolom ezzel mindent elárultam a társadalomról. Vannak olyan országok, ahol az öngyilkossági arány 0%. Bár ennek aztán semmi köze nem volt a kérdéshez, de remélem átlátod azt, amit mondani akartam ezzel.

Homik között meg egyébként is sok mentális beteg van, gondolom ez evidens. Persze, ezért nem ők a hibásak, de ennek is megvan az oka(környezet, társadalmi kikeresztés, gyerekkori traumák, stb).

2021. ápr. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
39%

Pedofilok.

Szőrtelen, vékony hangú, babaképű, férfiatlan kisfiú egészséges felnőttnek nem jön be.

2021. ápr. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
87%
Nem kisfiúkról beszélünk, ne csúsztass már. A twink az nem kisfiút jelent, hanem késő tizenévest, fiatal huszonévest. Ezek a legkelendőbbek, akárhogy csűröd-csavarod. Nem a macitestű, szőrös-hájas 40-50-esek.
2021. ápr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

13-asnak: a nök arcáról én nem írtam véleményt.

a többi dolgot elfogadom.

2021. ápr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
60%

41 éves vagyok

Nem akartam soha fiatalt

18-22éves korosztály tapad rám

Szerettem volna korombeli passzívat, de most mit csináljak, abból tudok választani akik hajlandóak ismerkedni.

2021. ápr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

#20 és #24 egyáltalán nem tapasztalom, hogy annyira kelendő lennék/lennénk. Mint twink, a legtöbb férfiasabb fiatal/középkorú bi/meleg hasonlóan férfiasat keres, aka. “ha lányt keresnék, akkor lányok között nézelődök”. Persze most csak a twinkek feminimebb csoportjáról beszélek.


Személyesen: elegem van a társkeresésből és jelenleg nem látok sok reményt. Bárki tanács?

2021. ápr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
81%

De utálom ezeket az önkéntes rendőröket.

Jelentgetünk, elvtársak?

2021. ápr. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
89%

"Értsük már meg, hogy az úgynevezett melegek egyik fele nem vonzódik a férfiassághoz, mint esztétikai kinézethez, öltözködéshez, karakteres arcélhez, rövid hajhoz, szőrösséghez, férfias kisugárzáshoz, magabiztos, domináns viselkedéshez. Ők csakis alkatilag izgulnak a férfiak testére. Azért melegek, mert nem a női homokóra alakra izgulnak, az számukra közömbös, mint egy darab fa. Ugyanakkor épp annyira taszítja őket a férfias megjelenés, mint heteró férfitársaikat. Ezért maradnak számításban kizárólag a fiatalok, akik még férfiatlanok. A 20+ éves szinte mind szakállas napjainkban: vagyis teljesen kizárt, hogy egyáltalán rájuk bírjanak nézni. Ezért tömegek vannak, akik kénytelenek állandóan 18-20 évesek közt bogarászni, mert annak a felnőtt testmérete már elég nagy ahhoz, hogy izgató legyen, viszont nem mutatja még a tesztoszteron romboló jegyeit: épp olyan finom arca van, mint egy nőnek. De egy nőnek 40-50 évesen is baba arca van, sőt törekszik is rá, hogy az maradjon, egy férfinak meg nagyon nem, pláne ha még rá is játszik. Mondjuk, amikor nem volt ez az újkeletű szakállaskodási őrület, a 18-20 évesekre való törekvés simán eloszolhatott a 18-30 évesek tartományában. Ezt a jelenlegi összetorlódást ennek a borbélyüzlet lobbinak köszönhetitek. Igen, egy 20 évesért hússzor annyi 40 éves ölni tudna. Zavar, eressz szakállat, meglásd, garantáltan el fognak tűnni mind. Mindenki el fog tűnni, aki helyes, aranyos srácokban érdekelt. Ők kizárólag akkor tudnak saját korosztállyal mit kezdeni, ha feminim, illetve MTF személyekről van szó, csak belőlük megint nagyon kevés van."


Szerintem ezzel a 10-es hozzászóló nagyon fején találta a szöget. Én 36 éves vagyok és egyszerűen nem tud vonzani egy úgymond nagyon férfias külső.Nem azért mert a lányos fiúk tetszenének.Nekem a fiús fiúk tetszenek,abszolút azzal a kinézettel amit a posztoló feljebb leírt.A helyes arcból nagyon sokat elvesz a túlzott arcszőrzet erőltetése,illetve később nyílván az arcvonások keményedése is. Ez nem mindenkinél egyforma,azért én 20-30 között még bőven látok nagyon szép srácokat.Mindenesetre az tény,hogy 16-25 éves kor felett ez sokkal gyakoribb.És akármennyire is próbálnám a korosztályomhoz alakítani,hogy ki tetsszen,nem megy.A helyes,kamaszos,fiatal arc,beszéd..stb tetszik.Ez ennyi idősen már kezd problémáka okozni,ugyanis azt kezdem észrevenni,hogy a társkeresőkön az ilyen korúakat már nem érdeklem,függetlenül attól hogy én is sok évet letagadhatnék.:(

2021. máj. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Akarom mondani: Mindenesetre az tény,hogy 16-25 éves kor között ez sokkal gyakoribb.
2021. máj. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!