Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért csak olyan melegek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak olyan melegek találnak meg akinél vagy az derül ki hogy barátnője,felesége van vagy pedig hazudik a korával kapcsolatban,miért vagyok ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés
2021. máj. 9. 21:49
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív hozzászólásokat amivel nem értek egyet arra is reagálnék.Én pasit keresek,akár társat, komolyat keresek elsőkörben,persze ha rendszeres szexkapcsolatot találok az is jó, de nyílván keresnék addig,ameddig meg nem találom a párom.9-es hozzászólót annyiban javítanám,hogy nincs kint profilképem,de ha 5 mondatot váltottam az illetővel szívesen küldök,de engem már vert át olyan személy akinek volt kint profilképe és telefonszáma is..sőt olyannal is találkoztam aki kirakott magáról kb 30 évvel ezelőtti fotót,ő szerepelt rajta,de élőben nyílván nem ismertem rá. A 10-esnek azt üzenném,hogy ha otthon nem tudtad kiadni magadból a dühöt akkor kérlek máson vezesd le és ne engem kérj számon.Milyen vagyok,kit vertem át?Nyílván senkit,szóval ne aggass rám,még hasonló jelzőt se.
2021. máj. 10. 16:19
 12/12 anonim ***** válasza:
Remélem azóta a Kérdező szerencsés lett és boldog a párjával ! :)
febr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!