Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fitymaszűkülettel lehetséges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fitymaszűkülettel lehetséges a szexuális élet?

Figyelt kérdés
Szeretnék ismerkedni, viszont fitymaszűkületem van és ez a egyetlen dolog ami visszatart attól hogy találjak valakit. Nem szeretnék úgy ismerkedni ha egyáltalán nem tudnék lefeküdni egy sráccal. Van lehetőség ilyen állapotban szexelni? Én aktív vagyok. He nem lehet szexelni ebben a állapotban akkor van más lehetőségem műtéten kívül? Találkoztok már sráccal akinek ez a problémája volt ismerkedés kor?

2021. máj. 22. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem évekig az volt ,de nem foglalkoztam sajnos vele.. viszont meg kellett csináltatni a mütétet, mert tovább már nem lehetett húzni
2021. máj. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Várhatsz is rá most elég sokat,mert a járvány miatt biztos nem lesz ez a műtét prioritás.Talán jövőre már lehet erre még időpontot is kapni.
2021. máj. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A gumi nem segit a dolgon?

Amúgy magánorvosnál 150K körül megoldják.

2021. máj. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

3-as valahol olvastam hogy ha nincs lehúzva a fityma akkor könnyen lejön a gumi.

2021. máj. 22. 20:21
 5/7 Endura ***** válasza:
100%
Mennyire súlyos a fitymaszűkületed?Nyugalmi állapotban hátra tudod húzni a bőrt a makk mögé?Ha igen,akkor nem kell körülmetéltetned magad,de a műtét akkor is elkerülhetetlen,hogy fájdalommentes élvezetes szexuális életed legyen.Ekkor csak egy kb 1-1,5cm bemetszést ejtenek a fityma felső részén érzéstelenítésben és ez már aznap sem zavarna akár munkában sem.Ezután már könnyen hátra húzható lesz a bőr és nem fog zavarni semmiben.Nekem is volt ilyen műtétem 27 éves koromban.Semmi nem látszik belőle,nem úgy mint egy felnőtt kori körülmetélésnél,aminek sajnos nem mindig gyógyul szépen a nyoma. 51F
2021. máj. 23. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nyugalmi állapotban sem tudom lehúzni a bőrt. Holnap fel hívom a urológiát és meg beszélek egy időpontot, és meglátom mik a lehetőségeim.
2021. máj. 23. 11:36
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor neked is hasonlo :(
2021. máj. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!