Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Félek az emberektől, hogy mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek az emberektől, hogy mi a véleményük rólam, és hogy bántani fognak, mit tegyek? Hogyan kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés
Röviden annyi, hogy falun lakok (sajnos). Szokott járni hozzám a barátom, mindenki úgy tudta, hogy barátok vagyunk. Nem mentünk nyilvános helyre, a házban voltunk és az udvaron. Fogtuk egymás kezét, csókolóztunk. Hülye voltam, igen, de nem tudtam, hogy leselkedni fognak. Megláttak minket együtt, talán a szomszédok. Egyre többen és többet beszélnek rólam, és a szüleimet is kérdőre vonták, hogy igaz-e. Nekik sem mondtam előtte, hogy mi a helyzet, mert nem tudták milyen kapcsolatban állunk. Nagyon rosszul fogadták (apám majdnem megütött, most meg nem áll szóba velem) még annak tetejébe, hogy erről pletykálkodnak napok óta itt, és már kijárni is félek. Vannak alkesz, erőszakos emberek nem messze, lehet hülyeségnek hangzik, de tényleg rettegek, hogy belémkötnek és megvernek, mert "b**i k****g" vagyok... Nem tudom mit tudnék tenni, vagy reális-e a félelmem. A gúnyos vénasszonyoktól is ráz a hideg. Inkább meghalok, minthogy rettegjek egész életemben. Az én hibám volt, azt tudom, de már nem tudom visszacsinálni.

2021. jún. 9. 20:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
96%

Nálam is titán koromban hasonló volt a helyzet.

De azok kezdtek el gyülölködni akik szintén zenészek voltak, az eddig tapasztalataim szerint mindig az a homofób a faluban aki egyébként biszex így gyorsan le tudtam állítani őket.

Megnézni mindíg meg fognak,

de félni nem kell tőllük, amennyien gyűlölnek miatta annyian meg támogatni is fognak hogy merd felválalni, egyedűl nem maradsz barátok nélkül, esetleg lecserélődnek, de ezt soha ne bánd arra menj ahol nyitják az ajtókat feléd, ne oda akarj menni ahol zárják.

Tudom egyszerű mondás, de nálam bevált és nem kellet elköltöznöm, húzos nyarad lesz de minden jó lesz és sokkal boldogabb leszel, mint titkolózva élni.

Persze kézenfogva nem kell menni az utcán.

2021. jún. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
96%

Nálam is így ment.

De ugye falun mindenki mindenkit ismer így én is tudtam róluk sok mindent.

Aki beszólogatott, annak én is elkezdtem életviteli tanácsokat osztogatni.

Ha úgy gondolják, hogy nekik joguk van beleszólni a magánéletembe, akkor nekem is. Ha a kritikát nem bírják elviselni, akkor másokat se kritizáljanak.

Azt ugye hamar megunták, mert az emberek a saját problémáikkal nem szeretnek szembesülni.

Ahogy meg mások is írták, ha planeten meg más meleg társkeresőn is fent vagy, hiába kis falu, sok "kíváncsi heterót" és biszex családapákkal találkozol akik a környezetedben vannak.

Nálam is az egyik homofób ilyen volt. Azt négyszemközt mondtam neki, hogy köszi a lábnyomot, de mást keresek :D :D

A feje olyan volt mint a paprika :D

2021. jún. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!