Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Félek az emberektől, hogy mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek az emberektől, hogy mi a véleményük rólam, és hogy bántani fognak, mit tegyek? Hogyan kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés
Röviden annyi, hogy falun lakok (sajnos). Szokott járni hozzám a barátom, mindenki úgy tudta, hogy barátok vagyunk. Nem mentünk nyilvános helyre, a házban voltunk és az udvaron. Fogtuk egymás kezét, csókolóztunk. Hülye voltam, igen, de nem tudtam, hogy leselkedni fognak. Megláttak minket együtt, talán a szomszédok. Egyre többen és többet beszélnek rólam, és a szüleimet is kérdőre vonták, hogy igaz-e. Nekik sem mondtam előtte, hogy mi a helyzet, mert nem tudták milyen kapcsolatban állunk. Nagyon rosszul fogadták (apám majdnem megütött, most meg nem áll szóba velem) még annak tetejébe, hogy erről pletykálkodnak napok óta itt, és már kijárni is félek. Vannak alkesz, erőszakos emberek nem messze, lehet hülyeségnek hangzik, de tényleg rettegek, hogy belémkötnek és megvernek, mert "b**i k****g" vagyok... Nem tudom mit tudnék tenni, vagy reális-e a félelmem. A gúnyos vénasszonyoktól is ráz a hideg. Inkább meghalok, minthogy rettegjek egész életemben. Az én hibám volt, azt tudom, de már nem tudom visszacsinálni.

2021. jún. 9. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt szakszerűbb válaszokat kaphatsz a kérdéseidre.

2021. jún. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
99%
Mennyi idős vagy? Nem tudnál valamilyen barátnál, családtagnál átmenetileg menedékhez jutni?
2021. jún. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Pszichológus. Nekem is sokat segített. Mármint magamon segítettem, de szakember adott sok tanácsot. Ez szimpla szorongás. Félsz a úgymond a "semmitől". Jósolgatsz negatívan, amit tényként elkezdesz kezelni, ezért is reagálsz így dolgokra.


Egyébként sincs senkinek köze ahhoz, hogy mit csinálsz. Költezz el onnan, ha van, vagy lesz lehetőséged. De mindenképp keress fel szakembert, mert így nehéz kezelni ezt a helyzetet.

2021. jún. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Először is nyugodj meg mert minden rendben lesz! A pletykák el fognak csendesülni, mert mindig el csendesülnek idővel. A szüleid valószínűleg ideiglenesen viselkednek így mert ez olyan dolog amit nem ismernek, soha nem találkoztak vele, emlékszel amikor nem fogadtad el magadat mert rájöttél hogy meleg vagy? Na itt is épp ez folyik viszont most a szüleidnek kell elfogadnia hogy a fiuk meleg, és ezt elfogják fogadni, viszont időre van szükségük ahogyan neked is erre volt szükséged. Ami az utcát illeti, nem hinném hogy valaki hozzád merne nyúlni, rosszabbak lesznek a dolgok ha nem fogsz kijárni, ha úgy fogsz viselkedni hogy nem zavar a dolog és büszke leszel magadra (még ha most ez nem is igaz) tegyél úgy, mert az emberek sokszor rosszak és ha lássák hogy fáj neked akkor ők még direkt csinálják. Ne hagyd hogy ilyen nagy hatalommal bírjanak feletted! Kik ők hogy téged mennek lenézni, gondolj arra hogy mennyi mindent elérhetsz az életedben és elköltözhetsz onna és azok akik lenéztek téged hol lesznek? Ugyan abban a porfészekben fognak szenvedni. Mindig könnyebb mások szemetéről beszélni, mert amíg másokéról beszélnek nem nézik a enyémet, ez a logika alapján gondolkodnak azok akik lemondanak téged. Ha nem fogsz kijárni, azzal azt mutatod hogy félsz és szégyenled magad azért aki vagy, és nagyon fontosnak fogják magukat érezni a utálkozók, mivel miattuk maradsz a házban, miattuk félsz elmenni a üzletbe. Azt hogy kibeszélnek nem tudod befolyásolni, de azt igen ahogy reagálsz a dolgokra, és hidd el a te reakciód alapján fognak lépni ők, ha lássák hogy nem zavar a dolog akkor békén fognak hagyni és szépen lassan lemegy a pletyka, viszont ha elbujsz és sírni fogsz és csak 1 hónap után jössz ki csak a házból újra rólad fognak beszélni. Ne félj kimenni, vagy ha félsz akkor első pár alkalommal menj ki valakivel pl: tesó, barát után rájössz hogy nem olyan vészes a dolog. Sok szerencsét kívánok, ha esetleg lenne kedved írni szívesen írok veled és segítek ahogy csak tudok. Tudd hogy nem vagy egyedül. 19/bi.
2021. jún. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg attól félsz, hogy beléd kötnek és meg akarnak verni, akkor szerezz be paprikaspray-t, amit mindig magadnál hordasz. Önvédelemre tökéletes, nálam is van mindig.
2021. jún. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Ha meleg vagy elöbb utóbb úgyis kiderűl és neked is jobb ha nemkell titkolóznod de borzasztó hogy a 21.sz ban ennyire elmaradottak az emberek hogy agresszíven lépjenek fel egy olyan dologgal szemben ami senkenek nem árt
2021. jún. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A 4-esnek tök igaza van.

Ne foglalkozz velük, mert ha látják hogy tudnak bántani (szavakkal, pletykával), akkor folytatják, de ha nem foglalkozol velük, akkor abbahagyják. Másrészt meg minden csoda 3 napig tart.

Most te voltál a pletyka központja, pár nap múlva meg a szomszéd juliska lesz, aki titokban csalja az urát, vagy flörtöl valakivel.

Szóval hamar le fog csengeni. Falun így megy.

2021. jún. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 kovpet ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?


Azt azért nem hiszem, hogy fizikailag bántanának, az ritka és mivel gyűlöletbűntény, így súlyosabban is büntetik. Azért egy gázspray tényleg nem árt, de inkább ne kapszaicin (azaz paprika) hatóanyagú, mert az közterületen szabálysértés, jó lenne beszerezni CR-t, de azt a környékeden nem hiszem, hogy kapni, így marad a CS.


Az esetleges beszólogatások vagy összenézések a valószínűbben, azt meg kell szokni, mert tenni nem sokat lehet ellene. Valószínűleg tényleg megunják hamar.

2021. jún. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

#6, attól, hogy ez a 21. század, attól még nemvagyok köteles elfogadni azt, hogy férfiak a szemem láttára falják egymást, de erről ennyit

kérdező, én is falusi vagyok, teszem hozzá imádom, jobb, mint a bugyuta városi élet, ahol mindenki játsza a nagy sztárt, szóval annyit akartam mondani, hogy az én falumban is volt egy búza gyerek, kiderült róla, hogy valami nem okés, tehát meleg, eleinte cseszegették sokan, de aztán abbamaradt, felnőtt, elköltözött pestre, azóta senki nem tud róla semmit, javaslom, ha teheted, akkor te is menjél el a nagyvárosba, mert hiába fog lecsitulni a dolog, attól még az emberek nem felejtenek

2021. jún. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kovpet ***** válasza:
97%
9: De, köteles vagy elfogadni. Jogilag is és erkölcsileg is és nincs jogod mást bántani a szexuális preferenciái miatt. Erről ennyit.
2021. jún. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!