Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miről is szól pontosan ez az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről is szól pontosan ez az orosz LGBTQ+-os új törvény? Mit tiltanak be? Milyen kihatással van ez az LGBTQ+ tagjaira?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!

2021. jún. 15. 19:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
94%
De a Fidesz mitől nem homofób neonáci párt? XD
2021. jún. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:
4%
Utolsó nem neonáci..Homofób emberek vannak benne,de sokkal kevesebben mint egy echte náci pártban mint a Jobbikban..Nem emlékszem hogy a Fidesz Dunába akart volna lövetni bárkit..Na Jakabékról ez nem mondható el....
2021. jún. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
91%
Meg kell hagyni, sikeres volt a fidesz lejárató kampánya... :(
2021. jún. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 anonim ***** válasza:
100%
És, amikor Bayer Zsolt azzal poénkodott, hogy sajna nem sikerült még minden ballipsit elásni az orgoványi erdőben? (utalván a fehér-terror vérengzésére). Jaj, tudom, az csak vicc volt. :D Meg hát ő nem is párttag, tudom én, csak pont a fideszesek nézik, nagyon érdekes, pont mintha arra tartanák, hogy kimondja azt, amit ők nem mernek, de azért a szavazóik nagyon szívesen hallanák :D
2021. jún. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 anonim ***** válasza:
5%
23-as..Milyen lejárató???Nézd mar meg 3-4 éve Jakab és Gyöngyösi Márton mit mondott..Fent van a neten...A Jobbik egy báránybőrbe bújt mocskos farkas..Ilyenek nem kellenek egy baloldali koalicíóba..Igy én pl.nem fogok elmenni szavazni...
2021. jún. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 anonim ***** válasza:
91%

https://www.youtube.com/watch?v=YyOSIeQ_e3k


Ajánlom figyelembe a 42-es likeot nyerő kommentet, miszerint Rommel nem a rossz, hanem a vesztes oldalon harcolt. :D

2021. jún. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 anonim ***** válasza:
5%
22-es vagyok..Idéznél Bayertől Homofób tartalmat?Szerintem ha lesz is akkor is kevés..A Jobbiktól könyveket lehetne írni..
2021. jún. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 anonim ***** válasza:
100%
25 ez nem is baloldali koalíció lenne, már itt el vannak sokan tévedve.
2021. jún. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a jelenlegi lényeg az az, hogy a Fidesz le legyen váltva. Évek óta folyamatosan, lassan veszi el a jogainkat. Remélhetőleg az ellenzéki koalícióban ez már megszakad majd. Ennél több haladást még álmodni sem merek. Az már komoly fejlődés lenne, ha nem lenne folyamatos visszalépés, hisz néhány éve törvényileg sokkal jobb volt a helyzetünk, mint most.
2021. jún. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Szerintem ez elég is. Vagy most jön az, hogy ő csak egy Bayer maszkba öltöztetett antifa provokátor volt? :D

2021. jún. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!