Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miről is szól pontosan ez az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről is szól pontosan ez az orosz LGBTQ+-os új törvény? Mit tiltanak be? Milyen kihatással van ez az LGBTQ+ tagjaira?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!

2021. jún. 15. 19:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
6%
Kedves 50-es mert gondolom a rendszerváltas ota csak Fidesz van..Kérdezd már meg őket 2010 előtt mennyit kerestek...Meg fogsz lepődni..Feleennyit..Igen...Felemelhetik a fizetésüket 3x-ra azonnal..Aztán az elszálló infláció miatt fogsz balhézni..Gondolom te se gazdasági szakírányon tanulsz..Még egy bölcsész..Amúgy egy adjunktus bőven 200 felett keres màr nettóba..
2021. jún. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:
19%

Javaslom tanulmányozni..Nézd már meg mennyit keres egy 10+ egyetemen tanító kutató tanár.. [link]



IGEN BR.500 felett....Ne baloldali f.szságokat mondj..Itt vannak a tenyek..

2021. jún. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
19%
A felettem író kicsit arrogáns de abban igaza van hogy csak azért én sem szavazok a baloldalra mert évente 1× méltoztatnak PR reklámként vonulni mellettünk..Aztán meg a neonácikkal fognak össze..Nem tetszik ez a lépés a Fidesztől..Nagyon nem..De ettől még rájuk szavazok jövőre!
2021. jún. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy, aki azzal jön, hogy tizen éve mennyivel kevesebbet kerestek Magyarországon: Itt Romániában meg túlzás nélkül 10-ed annyi volt akkor a fizetés és főként baloldali kormányok alatt nőtt a 10x-ére. Ehhez képest a magyar kétszeres (nem tudom, hogy mekkora volt, de felettem ennyit írtak) növekedés nem túl nagy.
2021. jún. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:
89%
Még jó, hogy a középiskolákban és általánosban, mind csak már tíz éve a pályán levő kutatótanárok tanítanak te észlény :D
2021. jún. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim ***** válasza:
100%
Viszont, ha ilyen sokat keresnek akkor le kell szállítani, hát infláció lesz :D
2021. jún. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 DominikX ***** válasza:
100%
Wow a Fidesz felemelte az akkori tanári minimálbért a mostanira 😂😂 hat ez aztán nagy teljesítmény 😂
2021. jún. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
1%
Szerintem meg senki ne személyeskedjen..Ritka arrogáns egy paraszt ez a manager..Ez az ő dolga..Az meg az enyém hogy a tegnapi döntés miatt kiakadjak a Fideszre..De mivel náluk jobb nem várható..Az ellenzékre a Jobbik miatt nem szavazom..Így ettől még én is a Fideszre fogok szavazni..Mondjuk engem is meglepett mennyi Fideszes meleg van..Jobboldali meleg barátaim persze nekem is vannak sokan,de azt hittem ez csak nálam van..:-)
2021. jún. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim ***** válasza:
0%
+1 a felettem írónak..A legjobban megfogalmazta miért fog annyi tanult meleg a Fideszre szavazni még ezek után is..Ahogy én is.Nem akarunk anarchiát..
2021. jún. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
100%
Jaj nehogy már bedőljön bárki ezeknek a "fideszes melegeknek". Ide vezényeltek pár trollkommentelőt a központból, azok nyomják ezeket a szánalmas sablondumákat...
2021. jún. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!