Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miről is szól pontosan ez az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről is szól pontosan ez az orosz LGBTQ+-os új törvény? Mit tiltanak be? Milyen kihatással van ez az LGBTQ+ tagjaira?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!

2021. jún. 15. 19:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
6%
Meleg vagyok,nagyon nem értek egyett a Fidesz mai szavazásával,de emelett több jó dolgot csináltak mint amit az ellenzéktől várhatunk..Jól menő meleg manager vagyok..Kösz de nem kell a 40% adó..Meg a többi lehúzás..A melegekhez való hozzáállást nem egy kormányváltas fogja megváltoztatni..Szóval +1 Fidesz..
2021. jún. 16. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 DominikX ***** válasza:
91%

Az manager persze 😂 Így is a legmagasabb adó van Magyarországon, ezt meg szerinted hova lehetne tolni?

Na ki is irom összes profilra hogy nekem fideszes homofób melegek ne írjanak, mert rögtön elhanyom magam.

2021. jún. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
100%

"Az egészséges ember: fajilag tiszta."

Törzskönyvezett, oltott, chippelt, féregtelenített?

Mikor a magyar nép, pont hogy keverék.


"Amikor a fajilag sérült provokál, mert ugyanazt követeli, - amire egyébként képtelen, éppen sérült faji jellege miatt - az kőkemény fajgyűlölet."

Persze, nehogy már egy mozgássérült akadálymentesített helyeket követejen.


"A sérült gyűlöli az egészségeset."

Persze, mert pont az gyűlöli a másikat aki épp kirekesztve van.

2021. jún. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
0%
42-es..Segíts már nekem mert közgazdász vagyok..A 16% Szja hol a legmagasabb a világon?Mert az előző kommentelő erről irt..S az ilyen hülyék mint te szavazhatnak...Pedig tuti te is valami iskolázatlan barom vagy..
2021. jún. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
19%
A legmagasabb adóról meg..Vendéglátas szállashely 5%..Alapélelmiszerek is..Jah az Iphone pont 27% meg a cigi...Kedves 42-es az hogy meleg van a te saját döntésed..Az ellen nem tudsz tenni a nem is kell..De az iskolazatlanság gyógyítható..
2021. jún. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
100%
Meg az élelmiszer is 27%. Meg minden más termék. Ez viszont hungarikum. Tudom, hogy a jól menő manageri munkahelyed ablakából nézve nehéz elhinni, de a magyarok többségének nem az a nagy problémája, hogy nem tud IPhone-t venni, hanem, hogy mennyibe kerül a gyümölcs. El lehet jönni Borsodba, ha nem hiszed.
2021. jún. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
19%

[link]


Lehet olvasni..Nézd már meg a húsok pl hány %..Ezt a Borsodot mrg hagyjuk már..Hétvégen voltam Miskolcon meg Nyiregyházán..Az állatkert előtt kigyózó sorok..A mekik előtt js..Aki akar tud dolgozni s tud keresni..A többiek Borsodban is a léhűtök..A már bocs de ezért nehéz jobboldali melegként társat keresni..Mert a többség agyhalott tanulatlan baloldali...De a Jobbikos homofobók faszát azért csontig szopjátok..

2021. jún. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:
8%
A magyarok többsége hétvégén az autópalyán áll a dugóba..Hidd el rálátók a gazdasági mutatokra,nem egy cba kassza mögül pofázok.. Rekordokat dönt a kereskedelmi forgalom..
2021. jún. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
19%
Hétvégen Szilvásváradnál vettem 1200-ért epret..300-ért almat..Ha neked ez sok nem velem van a baj..Tanulni kellett volna szakmat vagy egyetemet..
2021. jún. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
100%
Most is egyetemen tanulok, a Fidesz hibája, hogy 171.000 forint a kezdő tanári fizetés. Azoké a tanároké, akik a te nagyképű fejedet is tanították.
2021. jún. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!