Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miről is szól pontosan ez az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről is szól pontosan ez az orosz LGBTQ+-os új törvény? Mit tiltanak be? Milyen kihatással van ez az LGBTQ+ tagjaira?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!

2021. jún. 15. 19:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 DominikX ***** válasza:
82%
Egyik ilyen fideszes troll meleg most pont azt akarja bemeselni, hogy Németországban mar 12 éve nem növekedett az átlag jövedelem, és az átlag németek mar szegényednek el 😂😂😂😂😂😂😂 anyám ennyi trollt.
2021. jún. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:
22%

A németeknél nem tudom mi van,de a barátaim 12 éve Hollandiában laknak..Amúgy a srác nem tudom honnan vette ezt mert Németországban nincs egységes állami minimálbér..


A Holland ismerőseim lassan már ott vannak hogy vagy ide vagy Lengyelországba költöznek mert 16 év alatt meg 20%-ot sem emelkedett a minimálbér..Amikor kimentek 2006-ba még kánaán volt..Most már egyre nehezebb megélni belőle..


[link]

2021. jún. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 anonim ***** válasza:
8%
Sziasztok!Én kint élek Münchenben..Tényleg nem emelkedik akkora mértékben sajna s ha troll ha nem,nem egy Német nyugdíjas ismerősünk Zalában vesz lakást mert a német nyugdijból nehezebben élnek meg..A ZDF-en 1 hónapja erről volt egy szép riport is hogy Zalába mennyi német van már...De azért messze nem éheznek még:-)))))Szóval lehet a srác nem troll,csak ferdít.:-)De az tény hogy 10 éve jobban meg lehetett kint élni.Kint élek..Tudom..
2021. jún. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 DominikX ***** válasza:
79%
#63 és a magyar nyugdíjas hol vehet lakást? Észak Korea? Lehet még arra se futná
2021. jún. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim ***** válasza:
8%
Anyámék a Badacsonyba vettek..Ami vicc egy floridai nyaralót olcsóbban megvettek volna,de nem akarnak állandóan olyan távol lenni..Nyílván tanultak,s nem egy CBA kasszáját nyomogatták így mindig volt megtakarítás..Senki nem mondta az embereknek hogy ne tanuljanak..Én is tanultam..Azért az egyetem nincs zárva a magyarok előtt..
2021. jún. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 anonim ***** válasza:
83%
Hozzáteszem Zalába egy kis faluba fillérekért kapsz lakást..Tele is van nyugdijassal akik a saját ingatlanjukban laknak...De ha kicsit értenél az ingatlanpiachoz meglepődnél hogy pl.ha kiköltözöl 1 évre Dél-Kelet Ázsiába milyen olcsón megélsz..Én programozóként 6 havonta utazok máshova..A munkám teljesen rugalmas és HO jellegű.
2021. jún. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 DominikX ***** válasza:
0%
#66 és gondolom neked is a Fidesz a kedvenc partod
2021. jún. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 anonim ***** válasza:
0%
Nem,én Momentumos vagyok...:-)Bàr annak nem örülök hogy az agyhalott DK-val összeálltak..Inkább tudnék elképzelni egy Momentum-Fidesz kormányzást a német CDU-CSU mintájára mint azt a szemetet amiben benne vannak most:-(
2021. jún. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 DominikX ***** válasza:
82%
Az biztos jó kormányzás lenne 😂😂😂😂 valaki csak úgy csinalja itt a kamu profilokat. Mindenki mérnök programozó atomtudós és persze mind fideszes szavazó, vagy egyéb hasonlóság
2021. jún. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim ***** válasza:
18%

Hi!Olvastam a kommenteket.Utolsó te azon vagy kiakadva hogy a meleg kisebbség egy része iskolázott?Nem csak egy koszos melós?

Én pl.senkire nem fogok szavazni..A Fidesz nem szimpatikus..A baloldal meg vicc..Van egy baloldali haverom aki közölte mi nekünk b..ziknak/ezt igy a szemembe/kutya kötelességünk rájuk szavazni...Mondom miért?Mert évente 1x PR rendezvényként megjelennek a Pride-on?...Én amúgy biológus vagyok de úgy látom itt szégyen ha valaki tanult meleg..Az a jó ha egy lusta mihaszna semmirekellő..Aki ráadásul baloldali szavazó...A hangos kisebbség elnyomja az értelmes meleg többséget..

2021. jún. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!