Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az normális, ha meleg srácként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha meleg srácként egyáltalán nem undorodok a női testtől?

Figyelt kérdés
Valamiért egyáltalán nem fog el semmilyen undorító dolog a női test látványától, pedig teljesen meleg vagyok.

2021. jún. 19. 13:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól mert nem akarsz velük szexelni, még nem kell undorodni tőlük.

Én sem undorodom a férfiak testétől, csak nem akarok velük szexelni.


19/L (lesbian)

2021. jún. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Alapvetően az a furcsa, ha valaki undorodik egy emberi testtől. Nincs benne semmi undorító, akár férfi, akár nő, akár hetero nézi, akár homoszexuális.

Az emberi test szép. És egyébként a legtöbb természet által alkotott dolog szép. Még a kacsacsőrű emlős is, pedig vele azért jól kibsztak:D

2021. jún. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Ez a nemi identitás téma fel van fújva! Azt hiszem mindig volt, van, és lesz aki vágyik egy kis másra. És ha a világ totálisan elfogadná, hogy az is klassz lehet ha a saját nemünkkel huncutkodunk, sokkal egyszerűbb lenne az élet!
2021. jún. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én sem undorodom a női testtől nőként, pedig nem vagyok leszbikus.

A sajátomat szépnek tartom, más nőé nem érdekel.


Nem kell undorodni a saját nemedtől, hogy bizonygasd mennyire heteró vagy.

2021. jún. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

A szélsőséges femináci leszbikusok tolják csak ezt az undorítóak a férfiak dumát.


Meg persze, ha valakit erőszak ért, de az pszichésen érthető.

(Lehet, hogy minden femináci azért lett ilyen, mert erőszakot szenvedett el ffiaktól?)

2021. jún. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

#2.

Mi van akkor ha a kacsacsőrű emlős is egy perverz éjszaka következménye? :)

2021. jún. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sem undorodom tőlük. Miért kéne undorodni? Hetero férfi sem undorodik egy férfi testétől. Én nem tudom, hogy honnan jött ez a tévhit. Nyilván nem fogja szexuálisan kívánni, de nem fog undorodni.
2021. jún. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
2021. jún. 19. 13:14
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy mit írnak. Egyébként is sok a troll meleg kérdéseknél. Valóságban lehet, hogy udorodna az ember, ha közösülnie kéne, de ránézésre biztos nem fog. Ahogyan egy hetero pasas sem fog undorodni egy álló faroktól. Max, ha kényszerítenék arra, hogy kezdjen vele valamit.
2021. jún. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Meg mondjuk azért szerintem az is számít, hogy mitől undorodik valójában az ember. Igénytelenségtől én is undorodom, legyen az nő vagy férfi. Én is tudok undorodni melegként férfitól, szóval gondolom érted.
2021. jún. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!