Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Milyen hátrányos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Milyen hátrányos megkülönböztetés ért eddig titeket az életben?

Figyelt kérdés
2021. jún. 26. 17:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Eddig semmi
2021. jún. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Egyszerűen nem kötöm senki orrára, hogy meleg vagyok, és így minden rendben van. Amúgy is magánügy, senkinek semmi köze hozzá.
2021. jún. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

"miért 1 hónapig kell az utcán vergődnötök."

Ezt nem értem. Gondolom a pride-ra gondolsz. Én sem értek egyet a kivitelezésével, viszont nagyon fontos a lényege. Botrányos a meleg emberek mentális egészsége(Ez mondjuk az egész magyar társadalomról elmondható). Viszont, ha egy kicsit is belegondolsz, akkor tudhatod, hogy mi az oka. Természetesen ehhez kell mutatnod empátiát is, hogy bele tudd képzelni magadat mások helyébe.


Egyébként nem ért engem semmi, mert nem látszik rajtam és nem mondtam el másoknak. Viszont, ha tudták volna rólam általános suliban és középsuliban, akkor biztos bántottak volna. Mindig fiúk társaságában voltam, szóval azért közvetetten kaptam az ívet így is. Csak személyes bántás nem ért. De még így is depressziós lettem és nagy hajlamom volt az öngyilkosságra. Ha közvetlen atrocitás ért volna, akkor valószínűleg meg is tettem volna. Nem voltam tinédzser koromban erős lelkületű. Természetesen felnőtt fejjel másképp gondolkodunk már, illetve a sok negatív tapasztalatból is tanulunk és erősödünk. "Ami nem öl meg, az megerősít." Egyszerűen csak rá kellett jönnöm, hogy nem kell másoknak megfelelnem. Viszont én kértem segítséget szakembertől, mert nem találtam a nyugalmamat. Addig nem tudtam boldog lenni, míg a környezetemnek és a társadalomnak akartam bizonyítani, hogy én sem vagyok alsóbbrendűbb, stb. Azért elég lélek romboló, mikor a pofádba kapod nap, mint nap a sok köpködést.

Ez ugyanolyan, mintha mondjuk te kék szemű lennél. És emiatt atrocitás érne téged is. Mivel a kék szem az természetellenes. Hiszen egy mutáció, ami által nem termelődik a melanin a szemben(barna). Egy világos szem érzékenyebb a fényre, DNS törések gyakrabban történnek emiatt, mivel a melanin szűri az UV-t(kék szemben meg nincs melanin). Ugye ez van a bőrben is. Több DNS törés=Több esély egyéb mutációkra(pl dagadanat). Remélem, hogy érthető.

2021. jún. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
21%
Ahogy #2 hozzászóló írta, így senkinek, semmi baja a melegekkel, még akkor sem, ha kitudódna róla. Ő érti a lényeget! Ez magánügy, senkire nem tartozik. Én sem vonulok az utcára és nem hirdetem, hogy lábfétises vagyok és zászlóm sincs. A másokra való erőltetést nem fogadják el.
2021. jún. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Munkahelyemről elküldenének ha tudnák, igen homofóbok most már jogot is éreznek rá.

Barátaim tudják, volt aki nem köszön köszön az óta hogy tudja.

Szüleim is tudják ott a rokoni körben is egy két unokatesó lelépet nem áll szóba velünk köszöntések megszüntek.

Lakás felújítás során volt hogy kérdezték hogy hogy egyedül élek, elmondam többet nem jöttek új szakembert kellet találnom aki befejezi, így 2x fizettem ez többször előfordult.

Sok-sok történet.

Rengeteget romlott a helyzet az utóbbi fél évben.

Pl:idősebb kolléganőm M1 néz és dunaTV-t, meg győződése lett aki elmegy a meleg felvonulásra vagy látja az elkapja a homoszexualitás betegséget.

2021. jún. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

"Lakás felújítás során volt hogy kérdezték hogy hogy egyedül élek, elmondam többet nem jöttek új szakembert kellet találnom aki befejezi, így 2x fizettem ez többször előfordult."


Fizetni a meló végén szoktak, de olyan, hogy lelépett a szakmunkáa velem is előfordult pedig hetero vagyok. Munkaerőhiány van.

2021. jún. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
En felek elmenni ferfiak meg oregebbek mellett, mert allandoan megneznek, sokszor meg is szolnak. Kocsmakban gyakran belemkotnek. Nem kellemes folyamatos felelemben elni az eroszakos korlatolt agyu ferfiak miatt.
2021. jún. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
#7 Ha elmész valaki mellett, honnan tudják hogy te meleg vagy?
2021. jún. 26. 20:31
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
Van, akin azért jobban látszik(pl femininebb). Gondolom te is láttál már olyat. Nekem is van olyan ismerősöm, akiről azért "süt", hogy mi. Neki is sokszor beszólnak(Budapesten).
2021. jún. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
Egyszer volt komolyabb incidens, amikor a brit barátommal Budapesten voltunk éppen (nem itthon élünk)! Lényegében kézenfogva mentünk és egy csapat fiatal fiú beszólt nekünk, hogy "mocskos b*zik fújj". Ez akkor nagyon rosszul esett.
2021. jún. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!