Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Milyen hátrányos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Milyen hátrányos megkülönböztetés ért eddig titeket az életben?

Figyelt kérdés
2021. jún. 26. 17:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%
Ez hogy jön ide, hogy "honnan tudják, hogy te meleg vagy"? Miért kéne ezt titkolni. Nem kell nagy dobra verni. De azért simán kiderülhet. Csókolozol a pároddal az utcán, ott a Facebookon kivel vagy kapcsolatba... elég nagy baj, hogy titkolózni kell, mert sokak szerint ez a "normális". Szerintem meg az a normális, ha a felnőtt emberek eldönthetik, hogy szeretik egymást.
2021. jún. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon szőrös testű vagyok, több helyen próbálom kordában tartani,pontosabban csak a lábaimon természet adta

Strandon legtöbbször hallom, h homàr stb,pedig full férfias vagyok

2021. jún. 27. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
88%
nekem volt olyan hogy boltban venni akartam zsemlét és mentem zacskóért és odament pár munkás ember kb 4en voltak együtt ebéd időre jöhettek ki, és mintha az egyik azt mondta volna hogy engedjük ide a .uzigyereket, és arrébb mentek, de nem voltam akkor benne biztos hogy jól hallottam amit mondott, kellemetlen volt és megijedtem picit. Eléggé feminin alkatú is vagyok és hosszú szőke hajjal, hormonterápián is vagyok és transz. Látszódhat rajtam, de próbálok nem feminin mozdulatokat tenni, de sokszor nem sikerül mert nem folythatom vissza azt aki belül valóban vagyok és így nehéz. Egyébként ezen kívül még komolyabb nem volt és nem is szeretném
2021. jún. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
(13as vagyok) általában a cuki meg aranyos jelzőket szoktam kapni leginkább lányoktól, egyszer fiútól is kaptam de nem a szemembe hanem hallottam vissza.
2021. jún. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Béla211 ***** válasza:
94%
Mi faluba költöztünk egy hette laktunk itt mikor a kertben dolgoztam és az utca túl oldaláról elkezdet ordibálni a szembeszomszéd. Hogy hé te engem nem érdekel, hogy ti mit csináltok a odaát, de ne lépjétek át a járda vonalát, mert birtok háboritásért feljelentelek beneteket. Szemébe néztem nyugodtan mondtam neki, hogy jó és csináltam tovább a dolgomat rá se néztem. Még egy percet ott toporgot a járdán aztán be ment. 🤣 Aztán mivel egy nagy cégnél dolgozunk. Közvetlen kollégáimnak mutogatta a házunkról a képeket, hogy van mikor belátni a nappaliba. Útána többször láttam, hogy fotózta a házunkat. Akkor mondtam egy kollégámnak akit tudtam, hogy ismeri, ha valakinek a házát fotózák és mutogatják az zaklatásnak számít és feljelenthető. Azóta nem csinálja. Többször a hátam mögött hallottam, hogy mondták, hogy a kis b.. i de hagymondják. Más szemtől szembeni atrocitás nem ért. Ja és annyi, hogy van egy két ember aki az utcában nem köszön. Szíve joga.
2021. jún. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
94%
Autóval mentünk állatkertbe, leparkoltunk, ott még adtunk egymásnak egy utolsó csókot, aztán kiszálltunk. Egy alkalmazott látott minket. Úgy tettünk, mint két haver.... ahogy szoktuk. Haverként akartunk jegyet vennni. Aztán mondták mi nem vagyunk kívánatosak, nekünk nincs jegy, a viselkedésünk miatt. Meg kinyögték, hogy itt családosok vannak és nem szeretnének olyesmiket látni, mint mi. Mai történet.
2021. jún. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
87%
Javítva: NEM mai történet.
2021. jún. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!