Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha elvileg olyan komolyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elvileg olyan komolyan gondolja velem a dolgokat, akkor miért társkeresőzik továbbra is?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi van köztünk, mert hogy ez nem egy kapcsolat az is biztos. De mindig megy, hogy mennyire szeretjük egymást, jó együtt, aztán mennyire hiányzunk egymásnak. Én letöröltem rég a grinder, Rómeó meg egyéb appokat, de neki még mindig ott vannak. Sőt, egyfolytában mondogassa, hogy milyen pasik írnak rá, és miket beszélnek, de nem jönnek be neki. Nem is értem akkor ez mi? Nem akarom megmondani neki, hogy zavar ez, törölje le. Mert az elején úgy kezdtük, hogy oké, szex és összejárunk, tőlem alkalmizzon mással. Most viszont másképp gondolom, elkezdtem féltékeny lenni emiatt, úgy érzem talán már többet érzek. Amit vele is közöltem, ő meg azt mondta nem érez szerelmet, de ő is nagyon megkedvelt meg megszeretett. Ez szerintetek mi? Mi lehet ebből? Tényleg vehetem komolyan, vagy én csak egy vagyok a sok közül, és ha bármikor jön egy jobb, akkor már én leszek az a pasi, akit másnak kioszt, hogy beszélgetünk-találkozgatunk, de amúgy semmi komoly? Annyira rossz ez így. Soha nem voltam féltékeny típus, de az a gond, hogy szerelmes sem, most azért van együtt a kettő így hirtelen. És nem tudom hová tenni. Nagyon fájna, ha le lennék rázva, kidobva, hátbaszúrva. Mit kéne tenni?

2021. júl. 5. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Be van rá fizetve, így a hónapnak le kell valahogy telnie.
2021. júl. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Semmi köze hozzá, nincs előfizetve semmire. Ne trollkodjatok már.
2021. júl. 5. 15:39
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
megmondani neki, hogy téged ez zavar, mert beleszerettél. ha továbbra sem hagyja abba, akkor a saját érdekedben szerintem hagyd ott, csak szenvednél
2021. júl. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy ido utan vesd fel, hogy szeretned ha ez egy parkapcsolatta fejlodne. Ha felre beszel, akkor egyertelmuen nem akar toled semmit, csak szorakozik.
2021. júl. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem törli magát onnan, az nem gondolja komolyan. Ne legyél már bugyuta. Esetleg nekem ez úgy jön ki, hogy több vasat a tűzbe... Majd, ha talál jobbat, akkor búcsút int. Ne hagyd már, hogy kihasználjanak.
2021. júl. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%

Nálunk 3év után is fenn van napi szinten, tudom hogy nem találkozik senkivel

Beszélget, képeket cserél

Trollkodik net függő.

Amíg meg is mutatja neked mit írogat semmi félnivalód.

És amíg megkap mindent a szexben.

Az ilyen srácok nem szoktak csalni, azok csalnak akiről nem is gondolnád.

Csináljál vele közös programokat, kirándulást, élményt. Ne foglalkozz vele mert feleslegesen feszült leszel tőlle.

Ha vinnék nyisd ki neki az ajtót, meg gyászolod és sokkal jobbat találsz.

2021. júl. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk összeköltözve... 50 kilométer van köztünk, vagy kicsit több. Csak hetente-kéthetente találkozunk. Így nem is biztos, hogy rájönnék, ha összefekszik valakivel. Csak ha elmondaná. Nem bízom benne teljesen. Köszönöm az eddigi válaszokat is, tanulságos...
2021. júl. 5. 16:39
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad kihasználni! Hiszen leírod, hogy Te többet érzel iránta, mint puszta szexuális vágyat. Erre ő meg űzi a többi"vadat". Ha meg csak szexre kelletek egymásnak, akkor nincs min csodálkozni.
2021. júl. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem hagyd rá.
2021. júl. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondod nem bízol benne!.

Ez esetben hagyd el, és ne is foglalkozz vele tovább, mert nincs értelme.

2021. júl. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!