Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kedves passzív (de nem csak)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves passzív (de nem csak) meleg fiúk! Amikor 2-3 randi után alig írtok, ritkán keresitek a másik felet, annak mi az oka?

Figyelt kérdés

Ha ír neked, és te csak este/másnap válaszolsz. Ha hív, nem veszed fel, később azt mondod, hogy sok dolgod volt.

Mikor pár hete még úgy volt, hogy "nagyon megkedveltelek, tényleg komolyan tervezek veled".

Na ilyenkor mi van veled/veletek?

A) Meguntátok a másikat?

B) Kaptatok jobbat, és a régi el van felejtve?

C) Egész végig nem voltatok őszinték?

Mert nehezen hiszem el, hogy valaki egyik napról a másikra lesz annyira elfoglalt, hogy ne válaszoljon. Mivel azelőtt is dolgozott, igen, de képes volt visszaírni legalább 1-2 sort, vagy beszélgetni pár percet.

De tulajdonképpen miért olyan nehéz őszintének lenni, ha valami gond van? Nem akarjátok elmondani az igazat, várva, hogy hátha mégis lesz valami? Közben lehet még ott a szikra, reménykedtek, de igazából már más pasi tetszik, csak az újonnan A-ról B-vé változott tervet (engem) sem akarjátok kidobni? Hogy működik ez nálatok tulajdonképpen?

Nem gondoljátok, hogyha nem vagytok őszinték, és a másik még reménykedik valamiben, esetleg belétek szeret időközben, azzal sokkal nagyobb fájdalmat okoztok, mintha elmondanátok: "Igen, ennek vége, nincs jövője. Nem jösz be annyira. / Kaptam mást." Olyan nehéz őszintének lenni és kimondani ezeket a szavakat?

Csak mert nem először járok így. Mindig ugyanaz a mese. Ha ennyire lapít valaki, akkor jól tudom mi lesz a vége. Kb csak arra vár, hogy mikor tud szó nélkül eltűnni, mert úgy a legkönnyebb. Eközben pedig a másik fél szenved. Miért teszik (teszitek) ezt ilyen sokan, ilyen gyakran?

Köszi előre is a normális válaszokat.



2021. júl. 12. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Aki 2-3 randi utan kepes szerelembe esni, ott baj van a gepezetben.


Egyertelmuen kifogast keres, ami azt jelenti, hogy valamiert nem fogtad meg elegge/nem tart eleg erdekesnek. Nem feltetlen kell mas ember hozza. Erts a jelekbol. A tobbseg nem lesz egyenes, az emberek nem szeretnek magyarazkodni, foleg egy felig ismeretlennek par randi utan.

2021. júl. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

figyelj oda az emberekre, figyelmesen, nézd az arcukat, abból már lehet erre-arra következtetni..

nekem is volt olyan aki eltűnt hónapokra, vártam, megjelent, aztán eltűnt,

bár az illető, nem volt a legélesebb kés, így a kérdésemet is támadásnak vette, szóval csak egyszerűen tudtam valahogy elmondani neki:DD


ha nem látjuk,akkor nincs is, tudod, így működik. és akkor máris könnyebb,

ha pesti vagy, akkor meg nem nehéz a felednek sem mást találni, és elvegyülni a tömegben, kevésbé van esély kínos összefutásokra..

2021. júl. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Érdekes. Én nem hülyítettem senkit. Főleg azokat, akikkel hetekig ment az ismerkedés, több randink volt. (Mert most erről van szó a kérdésben, nem az 1-2 napos beszélgetésekről!) Ha valamiért mégis elmúlt a varázs, vagy kiismertem annyira és rájöttem, hogy nem illünk össze, akkor ELMONDTAM: Nem illünk össze! Nem fog működni! Ez van... Nem szédítettem és ringattam senkit álomvilágba. A mai világban már ez is luxusnak számít, hogy elvárjuk egymástól az őszinteséget. Jobb titkolózni, ne válaszolni, szó nélkül eltűnni. Csodálatos.
2021. júl. 12. 20:31
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan nem szep dolog felrebeszelni, de szerintem egyertelmu, ha vki nem valaszol fel/1 napig, hogy nem igazan erdekled, kar firtatni, meg hivogatni.
2021. júl. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Aktív ként mondom

Hogy udvarlást várnak

Hogy foglalkozz velük, érdeklődj utánuk

És ne add fel,küzdjél meg érte.


Egy igazán passzívban lehet hogy egy alkalmin könnyen megkapod, de ha többet akarsz ott van benne a nő akit meg kell hódítani bízhasson benned

Éreze tudja hogy számíthat rád.

2021. júl. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
hát, azért az nem esik jól a másiknak,hogy nem illünk össze, bár ezt meg lehet előzni, ha jó emberismerő vagy
2021. júl. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 steven95 ***** válasza:
100%

Én is randiztam egy sráccal. Szerintem... ráhangolódtunk egymásra. Volt második randi. Úgy váltunk el: hogy ő MINDENKÉPP akar találkozni velem, megerősítettem ezt én is. Még egyszer váltottunk neten üzenetet, majd soha többet nem hallottam felőle. Persze én 2,5 évig nem tudtam elfelejteni, de ez már nem az ő problémája természetesen.


Nem sikerült eldöntenem, hogy a fenti okok közül mi volt a valóság. Elhalványult annyira az emléke, hogy el tudtam engedni.

2021. júl. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Utolsó :ez szomorú😢😢😢😢😢

Nem lehet könnyű. Én is vártam valakire így, aztán...

2021. júl. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

Szerelem ,igazi szerelem nem alakulhat ki pár randin.

Olyan,mint a gyorsérlelésű szalámi, annyit is ér....ha két tali után már közös jövőt terveztek.

Tetszeni tetszhet, érezhetitek jól magatokat,lehet finom és édes az ölelés, a csók, de ez még nagyon kevés.A vacsora,összebújás,stb nem szerelem.


Tapasztalat,hogy intenzív,heti 3-4 találkozással is kb két három hónap, mire szerelemnek lehet nevezni.De ehhez mindkét félnek oda kell tenni magát.Itt nem azon van a hangsúly,hogy ki passzív, vagy aktív. Jó kapcsolathoz mindenki adjon sokat, mert akkor nem billen az egyensúly.


De ha valaki, aki még nem érez mélyen, megérzi,hogy a másik már túl komoly, vagy többet képzel bele, mint amennyi még van, az riasztó és el is tűnhet a másik életéből.


A hazugság pedig sajnos vagy nem, de az élet része.Ha mindig, mindenki igazat mondana, akkor a legtöbb kapcsolat tönkremenne,talán még a társadalom is összedőlne.Ezt nem én találtam ki,pszichológusok írták.

Az eltűnés annak a jele,hogy nem szeretnek az emberek konfrontálódni.Hiszen nem tudják,kiből mit hoz elő...


Aktívként írom, hogy volt olyan szimpatikus passzív, akivel két randim volt.Mint ember aranyos volt,de sem ő , sem én nem éreztem azt,hogy ennek folytatása kell, hogy legyen. Élőben kimondtam neki, hogy ennyi, mindenki ismerkedjen tovább....Egy halvány félmosollyal az arcán köszönt,és utána úgy gyomorszájon öklözött, hogy levegőt sem kaptam,csak támaszkodtam a falnak.

Tanulság, már nem biztos, hogy élőben is elmondanám,de azért telefonban biztosan.


Nem lehet tudni,kiből mit hoz elő egy elutasítás ...

2021. júl. 13. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem otottel vissza?
2021. júl. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!