Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A zenei ízlés tükrözi valamily...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A zenei ízlés tükrözi valamilyen szinten a szexuális hovatartozást?

Figyelt kérdés

Tehát a melegek tényleg kerülik a keményebb, fiúsabb zenéket? És tényleg a lányosabb, könnyedébb zenéket szeretik?


Normális válaszokat várok! Aki trollkodik, azt azonnal lepontozom.



2021. júl. 15. 21:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem egyáltalán nem
2021. júl. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
És ha lány szereti a rockot?
2021. júl. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
Szerintem ez egyáltalán nem így van. Ismerek olyan meleget aki kemény rockot hallgat de olyat is aki lágyabb zenéket.
2021. júl. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Rob Halford a Judas Priest, brit heavy metál banda frontembere meleg. Gaahl, a Gorgoroth, norvég black metál banda énekese ugyancsak meleg.

A metálnál melyik zene lehetne keményebb...?

Nem kell sokat gondolkozni, hogy kiderüljön, miért butaság az eszmefuttatásod. Nem hibáztatnám azokat, akik nem tudnak erre normális választ adni.

Másrészt attól is gutaütésem van, hogy a melegeket lányként kezelik. Nagy Sándor, az ókor egyik legnagyobb hadvezére hol volt "lágy és nőies"?

2021. júl. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
2: Gondolom, az nem illik bele az anya mosogat, apa meg mamutra vadászik szemléletbe. :'D
2021. júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

Nem tükrözi a valóságban.

A média által ezt közvetítik , de ez nem igaz.

2021. júl. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak általánosítás tényleg.
2021. júl. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
18%
Igen! Ha a másik adott zenére szereti kapni/adni...
2021. júl. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%
Semmilyen összefüggés nincs a zenei stílus és a szexuális preferenciák között. Illetve egy kivétel van, skinhead zenét viszonylag kevés meleg kedvel 😅
2021. júl. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés, én melegként gregorián énekeket, pravoszláv egyházzenét, meg muszlim koránolvasásokat is hallgatok és még tetszik is - elvileg eltörölnének engem a föld színéről, de a művészetük szép és véletlenül egy melegnek is tetszik
2021. júl. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!