Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A zenei ízlés tükrözi valamily...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A zenei ízlés tükrözi valamilyen szinten a szexuális hovatartozást?

Figyelt kérdés

Tehát a melegek tényleg kerülik a keményebb, fiúsabb zenéket? És tényleg a lányosabb, könnyedébb zenéket szeretik?


Normális válaszokat várok! Aki trollkodik, azt azonnal lepontozom.



2021. júl. 15. 21:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%
Semmi köze a ketőtnek egymáshoz. Bár el tudom képzelni, hogy a közmédia ezt a benyomást kelti..
2021. júl. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk az is érdekes kérdés, hogy ha a média és a társadalom a meleg férfiakat kapásból nőként kezeli vagy nővé akarja tenni, akkor miért nem képes nőként kezelni a transz nőket, akik TÉNYLEG férfi testben ragadt női személyiségek. :D
2021. júl. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés. Igaz, én nem meleg, hanem biszex vagyok, de a kőkemény metál a kedvencem. Bár elég sok más stílusba is belehallgatok, akár még klasszikusba is.
2021. júl. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
97%

Egyébként már ott megdőlt a dolog, hogy "fiús zenének" titulálod a "kemény zenét". Gondolom metált meg rap-et meg ilyesmit sorolunk ide. Közben mind a rock/metál mind a rap műfajnak igencska sok női követője van.

És Bruno Mars meg Justin Timberlake meg egyéb szarokat is sok férfi hallgat.


Szóval eleve az, hogy egy zene fiús vagy lányos, már nem működik.

Én is be szoktam tolni egy PowerWolf, Tankcsapda és Gloryhammer közé egy Britney Spears-t, ABBA-t vagy épp Katzenjammert. Aztán rádobok egy Pachalbel D dúr kánont, valamelyik Gregor Józsi operabetétet és egy Krúbit vagy 2Arcot:D Csak hogy teljes legyen a kép. Na akkor én most mi vagyok?:D

2021. júl. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
4%
Nem feltétlenül.
2021. júl. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is legjobban a metál zenét szeretem:)


Bár nem azokat a klasszikusokat,hanem Amaranthe,Within Temptation,Nightwish,Evanescence.

2021. júl. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
96%

*homlokra csap*

Hova fajult a világ?



Semmi köze nincs. A bцzik is hallgathatnak metált, mozoros bandatag is hallgathat Biebert, meleg mehet rmzongoristának, ez teljesen független. Ez nem ítélési alap. A szexualitás az a viselkedésben nyílvánul meg. Meg az ágyban... Sehol máshol.

2021. júl. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
A zenei ízlésnek semmi köze a szexualitáshoz. Erről nincs mi mást mondjak.
2021. júl. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!