Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha néha izgat ha a másiknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha néha izgat ha a másiknak rossz akkor én tulajdonképpen BDSM kedvelő vagyok?

Figyelt kérdés
Van hogy dugok valakit és látom, hogy nem élvezi mert mondjuk túl mélyre megy neki. Vagy orálban ha mélyre nyomom rossz neki. Ezek tudom gáz bevallani de felizgatnak. Tetszik, hogy értem elviseli, stb. Szóval így akkor én domináns BDSM kedvelő lennék vagy ilyesmi? Akinek van tapasztalata a témában nála hogy kezdődött?
2021. júl. 16. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Nem, szimplán szadista pszichóata vagy.

BSDM-ben mindkét fél élvezi.

2021. júl. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Mindkét félnek kell élvezni. Ha ezt a magatartást folytatod, akkor valójában ártasz a másiknak, ami nem normális. Szóval a helyedben kikérném szakember véleményét, mert hosszú távon meg fogod szívni. Illetve az is, aki majd veled van. Ez átfordul erőszakba és erőszakolásba előbb-utóbb, hiszen azt élvezed, hogy a másik szenved. Ez súlyos probléma, szóval tényleg csak javasolnám, hogy kezdj vele valamit, mert lesznek következményei.
2021. júl. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagy BDSM kedvelő, csak szociopata akiktől menekülnek a BDSM-ben némi kis rutinnal rendelkező subok.
2021. júl. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Nalunk a parommal.ugyan igy van.. En passziv o aktiv... Nekem sokszor faj es nehez lenyelni es fulladozok oklendezem neha hanyok a farkatol annyira lenyomja a torkomon vagy mikor szexelunk es faj azt o elvezi.. Nem neveznem pszichopatanak... Tudni kell hol a hatar ha tenyleg azt mondja h vege akkor azonnal allj meg, vagy talaljatok ki egy kodot egy szot es ha a masik fel kimondja azt a szot azonnal allj meg. Hasznaljatok Rusht az lazit a passzivon es jobban fajdalom mentesen megy a szex... A pasim is azt elvezi h en szenvedek morgok, sikitok, es szetszedem az agy keretet, vagy ha lefog lekot es ugy basz... Semmi extra ez light bdsm... Meg kell tanulni kezelni es hasznalni... Elvezni fogjatok csak tudni kell mit bir el a parod es figyelni ra
2021. júl. 17. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Simán csak szadista vagy. Ez nem dominancia, hanem önző, egoista szemétség.
2021. júl. 18. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Lehet belőle valami. Nálam is igy kezdődött. Most már csaknem tíz éve dom vagyok, jelenleg két szubbal.
2021. júl. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen szexben mindkét félnek élveznie kell a fizikai hatásokat, mégpedíg csak egy bizonyos mértékig. Ha te azt élvezed, hogy a partnerednek fáj, akkor azt rosszul csinálod. Változtass rajta !
2021. szept. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem tudod elfogadni magad ezert szamodra a fiuszex annyiban merul ki hogy megalazol masokat szopatassal dugassal hogy neki is szar legyen
2021. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Izgi
2021. okt. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!