Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyien vagytok aki komoly...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyien vagytok aki komoly kapcsolatot szeretne,de nem sikerül neki???Hogyan próbálkoztok?

Figyelt kérdés
2021. júl. 16. 10:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretnék, de most nem keresek mondjuk. Nem kell ragaszkodni ehhez feltétlenül. Mindenhez két ember kell. Így, aki nem kíván komolyat, az hamar kiderül és lehet kukázni. Hogyan próbálkoznék? Nem húznám a találkát, mert a személyes benyomás a lényeg. Úgy is le lehet szűrni a másik arcáról mindent, még azt is, ha hazudik.
2021. júl. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég sokan vannak ilyenek. Magamat is ide sorolom. Én most jelenleg kivárok, mármint hogy nem erőltetem, de nem zárkózom el előle.
2021. júl. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
9%
Egyes, nincs olyan szerencsém, hogy nő legyél, igaz? :)
2021. júl. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
12:43, talán nézd meg a kategóriát! :D
2021. júl. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igazi komoly kapcsolatot az szeretne, aki lélekben is így áll hozzá, vagy esetleg már volt kapcsolata, de nem az ő hibájából ment szét.

Komoly kapcsolathoz mindkét féltől érzelmi intelligencia kell és az, hogy egyenrangúnak érezzék egymást.

Lehet ,hogy ez marhaság a részemről, de semmi dominanciát,vagy egyebet nem tudnék és nem is szeretnék elképzelni egy kapcsolatban.

Eddigi kapcsolataim is egyenrangúak voltak.


De erőltetni nem érdemes, ha jön, akinek kell, akkor úgyis jön...:)

2021. júl. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%

Nem, teljesen jól látod 5-ös. Egyenlőség nélkül nincs semmilyen kapcsolat. Ez heteroknál is ugyanígy működik.


"de nem az ő hibájából ment szét"

Ez az egyetlen rossz meglátás. Mindenhez két fél kell, így mindig hibás mindkét fél, ha szétmennek. Még akkor is, ha pl átvertek, mert nem volt kellő tapasztalatod, hogy átláss rajta, de ezért az átvert fél is ugyanúgy hibás. Mások okolásával nem lehet fejlődni. És ez igaz bántalmazó kapcsolatokra is. A bántalmazott is ugyanúgy hibás, hisz élteti a bántalmazót. Bántalmazó nem tud meglenni bántalmazott nélkül és fordítva. Azt lehet kihasználni, bántani, átverni, aki hagyja is magát. Nyilván ez szélsőséges példa, de remélem, hogy érted.

2021. júl. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

5 ös vagyok.

Értem, amit írsz 6 -os barátom, és igazad van.

Viszont van, amikor úgy vernek át, használnak ki, hogy nem is sejted, vagy nem veszed észre. Mert bízol a másikban !

Hát én így jártam, nem egyszer.....koppantam is.De okultam belőle, talpraálltam .

2021. júl. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
En mar feladtam. Remenytelen olyant talalni aki ne csak kalandot keresne es meg normalis is.
2021. júl. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Most viszonylag normális kommenteket kaptam,itt az is ritka.
2021. júl. 16. 22:52
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a baj a mai melegekkel (28 eves vagyok 5 eve kapcsolatban), hogy nem akarjak igazan a kapcsolatot. Van egy szint mit kitalalnak maguknak h nekik pl kocka pasi kell, es okos es jokepu es vicces es okos... Es addig futnak medsig ra nem jonnen h az evek elmentek es mar nem tallajak meg a kepzeletbeli embert akit kerestek.... Kozbe meg egy csomo olyan jofej srac ment el mellettuk akinek van hibaja es nem tokeletes... Megkellene tanulni a hibakkal elfogadni egymast es igen kell az erzelmi intelligencia, hogy mind a ketten akatjak a kapcsolatot. 😊 😊 😊 Jaaa es a masik legfontosabb h ha megvan a kapcsolat es jon valami baki akkor a problemat ketten kell megoldani es nem rogton elfutni... Soha nem ertettem h par eves kapcsolatbol is masok tok konnyen kilepnek...
2021. júl. 17. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!