Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyien vagytok aki komoly...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyien vagytok aki komoly kapcsolatot szeretne,de nem sikerül neki???Hogyan próbálkoztok?

Figyelt kérdés
2021. júl. 16. 10:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
78%
Én már lélekben feladtam.sodródok az árral.nem csábulok el egy jó alkalmi ajánlattól.
2021. júl. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
82%

11-es , ismeretlen is becsüllek azért, mert lelkileg erős vagy és ellenállsz a kísértésnek.

Megérdemled, hogy a boldogság meglátogasson hamarosan !

2021. júl. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
82%
11es vk.nem vk elkeseredve.abszolút.túl régen vk társ nélkül így "megszoktam"a fizikai részét.nem csábulok el mert számomra a lelki és érzelmi dolgok fontosabbak a szexnél.
2021. júl. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy nem elkeseredve. Ezt nem is mondtam. Az pedig, hogy a lelki és érzelmi dolgok fontosabbak, az különösen jó és szép, mert ma ezek sajnos nem "divatosak"..pedig ezek nélkül nem ér semmit egy kapcsolat.
2021. júl. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért toxikus kapcsolatban nem is kell együtt lenni. Szóval azért nem kell függő párkapcsolatokat kialakítani. Azok hosszú távon szét barmolják a lelki világot. Lehet válogatni, nincs azzal probléma. Már a kapcsolat legelején lehet látni, hogy harmónia lesz-e, vagy sok veszekedés. Egy párkapcsolat a harmóniáról, egyenlőségről kell, hogy szóljon. Pl: Egy introvertált sosem fog kijönni egy extrovertáltal hosszútávon(és fordítva), mert akkora gap van köztük, hogy azt nem lehet megtölteni. Ettől függetlenül évekig is lehetnek együtt, de boldogok nem lesznek sokáig. Szóval azért igenis érdemes tudatosan párt keresni és csak olyan dolgokat elvárni esetleg, amit mi is megtudunk adni. Tehát azt én nem értem a mai napig, hogy valaki hogyan tud elvárni egy olyan dolgot a másiktól, ami neki nincs, vagy nem tud kivitelezni. Pl: Kövér disznó vagyok, de csak vékonyak és izmosak jöhetnek szóba. Nincs kocsim, de elvárom, hogy a páromnak legyen, stb. Aki ilyen, azt kukázni kell a p*csába, mert csak kihasználják a másikat. Én is már eljutottam egy olyan szintre, hogy nem jönnék össze azért olyan emberrel, aki szimpatikus, de látom, hogy más nézeteket vallunk. Súlyos lelki sérülteket pl azonnal kukázom. Nem azért, mert bajom van velük, de nem tudok rajtuk segíteni. Azért van a szakember. Vagy ha én mondjuk tudományos beállítottságú vagyok, akkor biztos nem fogok kijönni egy vallásossal meg ilyen spirituális egyénnel hosszú távon, mert sokat fogunk veszekedni. Felesleges konfliktus generálás, ahelyett, hogy egy olyat keresnék, aki hasonló. Nem ugyanaz, de hasonló. Pl én monogám típus vagyok és nem tűröm a nyitott kapcsolatot. Így már az elején letisztázom, hogy ilyen dolgok nem jöhetnek szóba. Azért homikra nagyban jellemző ez a felfogás, de akármennyire szimpatikus valaki, ha egy ilyen alap dologban ütközés van, akkor kuka. Ha egyszer is felmerül mondjuk valamelyik félben akár utalgatás szintjén egy 3. ember, azt ott kell hagyni a fenébe(ha én monogám kapcsolat akarok), mert az befog következni, hiszen ez a vágya(nem lesz boldog anélkül, akár szexfüggő). Ha még esetleg hazudik is először(ő is monogám típus), de valójában többesben is benne lenne, azt is le lehet szűrni. Nagyon könnyű átlátni a másikon egy idő után(tapasztalat). Szóval azért mindent nem kell elfogadni a másikban, ha nem egyeztek, mert meglesz a végkimenetele. És sokszor az észre kell hallgatni, nem pedig a magányra és szeretetéhségre, meg a rózsaszín felhő miatti naivitásra.


10-es egyébként azt is le lehet szűrni, ha valaki menekül a közös problémák elől. Szóval ilyenekkel össze sem kell jönni. Legtöbben csak magányból és szeretetéhségből vannak együtt. Ez melegekre kifejezetten jellemző, de nem ítélkezésből mondom(én is meleg vagyok). Teljesen megértem, viszont ezért sincs sok megbízható ember. Tele van mentális betegekkel, súlyos lelki sérültekkel(ez amúgy az egész társadalomra jellemző), amelyeket jó lenne mindenkinek kezeltetni. Ha valaki látja magáról, hogy nincs jól fejben, azt igenis meg kell oldani. És nem másnak, hanem saját magának. Egészség az fizikai és mentális együtt. Egészség a legfontosabb, ezért meg is kéne tenni mindent, hogy az helyre álljon. Magyar társadalom tudatában nagyon nincs benne még ez a fogalom. Pl a magány érzet az sokkal károsabb a szervezetre(fizikailag), mint a dohányzás. Ezért is raktam egybe a mentális és fizikai egészséget, mert a kettő csak együtt van. Tudom, hogy már eltértem a témától, de azért nem árt tudatában lenni ilyen dolgokkal is. Nem szégyen segítséget kérni(szakembertől).

2021. júl. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
15ös.teljesen jól írtad.nem igazán tértél el a témától mert amit leírtál az tulajdonképpen az elmagányosodás "kórképe".
2021. júl. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
A 11:33-as válaszadó nagyon fontos dolgokra világít rá. Pár dolgot azért én is szeretnék hozzáfűzi. Először is azt, hogy ezt a fajta korai kikukázást sokan önzésnek, érzéketlenségnek gondolják. Szerintem ez hülyeség. Sokkal inkább önvédelmi mechanizmus. A másik, hogy valahogy a magyar emberek nagy részébe kódolva van a panaszkodás, az önsajnálat. Visszatetsző dolog. Nem, nem arról beszélek, amikor valaki valamit kibeszél egy bizalmasával, hogy úgy mondjam. Végül pedig az, hogy ezek után nincs mit csodálkozni azon, hogy mindezeket valaki nem akarja végiggondolni. Egyzserűbb az alkalmi. Vagy a sima szexpartner.
2021. júl. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Ēn is azt szeretnék elsősorban,de nem sikerül és ez sajna lelomboz gyakran...elmegy a kedvem,hogy másnak sikerül nekem pedig nem.
2021. aug. 7. 20:18
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
De ne mással foglalkozz. Majd jön, amikor jön. Ne terheld magad ezzel, foglald el magad mással. Már az egy probléma, hogy irigy vagy másokra. Ne legyél az, mert nem látsz bele a kapcsolatukba. Fogalmad sincs, hogy mi van a négyfal között, ezért felesleges elméleteket gyártani. Magaddal foglalkozz, illetve kérj segítséget szakembertől, ha magányos vagy.
2021. aug. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, de nekem a GYK "kitermelt" három komolynak mondható kapcsolatot is.



Az elsővel lett egyértelmű az irányom, hogy biszex vagyok és ő volt az egyetlen, akivel találkoztam is többször.


Könnyen elképzelhető, hogy a nagy Ő is volt egyben, de egyes szakaszokon annyira gyorsította az eseményeket, hogy egyszerűen nem tudtam kezelni, nem tudtam lépést tartani, ezért úgy mentünk szét, hogy szerettük egymást.


Elhibázás terén lehetettem volna gyorsabb, de ő is lehetett volna megértőbb :|



A második egy szimpla beszélgetésnek indult, ami aztán jó két évig el is tartott. Ez netes berkekben azon kívül, hogy ritka, egy jól kiegyensúlyozott távkapcsolat volt, amelyben ha egyikünk kicsit lazábbra vette a válaszadást, olyankor a másikunk mindig egy kicsit buzdított.


A vége felé a Covid áldozatokat követelt a családjában, emiatt a viselkedése megváltozott és az addig olajozottan működő kapcsolat megadta magát, pedig ekkorra volt egy olyan elképzelésem, hogy ha ilyen jól megvagyunk évek óta, akár több is lehetne, de ez a megoldás végül ellehetetlenített mindent.


Mondanám azt, hogy én is hibáztam, amiért nem kezdtem átterelni a "valóságba" hamarabb, de a tragédiáig tényleg távkapcsolatban működött ez a dolog. Amikor a családjában baj volt és elkezdtem vigasztalni, meg tartani benne a lelket, részemről ez a momentum volt az, hogy ha valakivel ilyet csinálok, akkor szerintem alkalmas lenne egy élő kapcsolatra is, de ezt már nem tudom meg :/



A harmadik mely napjainkban is tart, időben már ez is 2évhez közeleg és a valaha volt legintenzívebb, legérzelmesebb dolog az életemben. A változatosság kedvéért ez már országokon átívelő kapcsolat és régóta elhatározás, hogy majd egyszer összekerülni, de előbb olyan speciális dolgokat kell megoldani, melyek jelen állapotukban a megvalósíthatatlanság határát súrolják :(



Ezekből kitűnik, hogy inkább komoly mint kaland, de úgy hiszem a netes megoldásban amit csak lehetett kimaxoltam, ettől már csak egy találkozás lenne több, de mikor és hogy, azt a jó ég se tudja :/



Vagy dobni kellene az egész netes szarságot, aztán direktben kimenni "terepre", bár aki a neten link, az a valóságban is link, tehát nem lesz jobb a szituáció...

febr. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!