Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet, hogy a melegek jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy a melegek jó része valójában transznemű heteró nő? Jó szívvel érdeklődöm, testileg is, lelkileg is férfi szeretsz lenni melegként?

Figyelt kérdés

A kérdésem nem provokatív, mielőtt félreértés esne. Biszex férfi vagyok, és általánosságban szimpatizálok a meleg kultúrával. (Egyénileg persze a normálisabb emberekre vagyok nyitott, akár hetero, akár bi, akár meleg, pán, stb.)

Szeretném még jobban érteni a melegeket, ezért kérdezek erről.

Megírjátok, ki érzi közületek lelkileg is önmagát férfinak és miért, milyen módon? :) Az aktívok jó részénél érthető, de a passzív szerepűeknél...? Még nem teljesen tudok kiigazodni a nemi identitásotokon (és orientációtokon), hiszen sok meleg inkább nőiesnek tűnik, de akkor ők valójában hetero transzi nők, nem?

Javítsatok ki, légyszíves, ha rosszul értelmezem többségeteket. :)


(Én, saját magam, szerintem bigender biszex vagyok.)



2021. júl. 30. 12:59
1 2 3
 21/23 Lacás1976 ***** válasza:
100%

19 es

Nekem szép gyerekkorom volt,nem rontott meg senki, nem értek ilyen negatív hatások amiket írtál mégis meleg lettem, mert egyszerűen a fiúkhoz vonzódtam mindig. De mindig 100% férfiként azonositottam magam. A szakmám meg a hobbim is férfias (asztalosság,nyilpuska készités)

A fideszt én is nagyon utálom 🖐️

2021. aug. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező és ha valaki interszex? Ergo mind2 nemiszervel született. És amúgy mi az amit te tartasz férfiasnak és nőiesnek? Szerintem amúgy egy troll vagy, aki tudja hogy ez a kérdés megosztó és azért írtad ki.
2021. aug. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Nem vagyok troll, hanem biszexként csak idén kezdtem ismerkedni más biszexekkel és melegekkel, és nekem még új az egész közeg. Mostanság kezdek tudatosan odafigyelni a melegek és más biszexek viselkedésére, attitűdjére, lelkiállapotára, és szeretném érteni, ki miért meleg.

Érdekes dolog ez, de azt ne mértem, miért hiszik sokan, hogy a kérdésem a passzívokról szólna. Dehogy is.


Ha konkretizálom, sok melegen érzem, hogy finomlelkű, mint a nők jelentős része. Bár ez is fura dolog, mert vannak felszínes lelkű nők is... Valami ilyesmiért született ez a kérdésem.


Ugyanakkor a melegek másik felét meg pont, hogy erőszakosnak érzem, hát igen, az meg maszkulin jelleg. Szóval érdekes és kicsit még fura számomra ez az egész, azért, mert ne mazt érzékelem, hogy oylan hú-de-különfélék volnénak a melegek, ahnem azt, h nagyjából két csoportra oszlanak: a durvább lelkű szexmániásokra, akiknak a testiság messze az eslő, valamint a finomlelkű, NŐIES melegekre. Persze mindenki valahol egyéniség, és véletlen se szeretnék senkit megosztani. Csak elmondtam tapasztalatom, sé szeretném helyre tenni a magam számára (hogy érthessem jobban) azáltal, hogy a melegeket meghallgassam a saját szemszögükből.


Ezért köszönöm a válaszokat. :)

2021. aug. 12. 01:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!