Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Börtönbe fogok menni. Mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Börtönbe fogok menni. Mennyire kell félni ha kiderül hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Másfél évre kell bemennem, de lehet hogy kevesebb lesz. Mindegy most, hogy miért. Nagyon megszivatják azt bent akiről kiderül hogy meleg?

2021. aug. 13. 21:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
100%
Ha másfél év és első bűntettes vagy akkor az valószínűleg fogház, ott azért nem a nehézfiúk vannak, de oda sem az akadémikusokat helyezik el. Szóval ha kiderül akkor lehet rádszállnak páran - mondjuk amúgy is, de a hát a büntetés végrehajtás nem üdülőtelep. Ha apád nem tudja akkor gondolom nem lesz nehéz titokban tartanod bent sem. Inkább hallgasd el a zárkatársaid elől. Nem fognak megerőszakolni, de vannak homofóbok bent is akiknek a céltáblája lehetsz.
2021. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 A kérdező kommentje:
Börtön. Volt már egy drogos ügyem, és akkor felfüggesztettet kaptam. Most is őrülhetek, hogy megúsztam másfél évvel, mert az ügyész csak nagyon kis mennyisegű cuccot tudott rám bizonyítani...
2021. aug. 13. 22:19
 13/71 anonim ***** válasza:
94%
Hát ember... Sajnálom hogy nem tudtad letenni a drogot! Börtönben nem fognak bántani ha nem mondod el és nem viselkedsz gyanúsan! Bár kétlem hogy 1,5 évig kibírod hogy senkivel se feküdj össze..
2021. aug. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
100%

mivel azt irod, hogy masfel ev, akkor nem a kemeny fiuk koze kerulsz, mert ok a fegyhazakban vannak.


Te bortonbe mesz (esetleg foghaz, ami meg gyengebb fokozat ezt nem artana tudni), ott nem hosszu idos kemeny fiuk vannak.

2021. aug. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
69%
2 évet ültem..2 lehetőséged lesz vagy szopsz ha gyenge vagy ,vagy szopatsz ha erős..Az első 3 nap kiderül mi leszel..C verzió nincs. Heteróként kerültem be de annyi ge it mint ott soha nem kaptam..A melegek többségét amúgy csak simán megbasszák heti párszor...Ha ellenkezel fájni fog.
2021. aug. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
95%

de mirét kell vmelyik lehetőség közül váálasztani?

de ez manapság is igaz?

2021. aug. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:
74%
1 éve szabadultam..Azóta könnyebben szarok..Mert ha nem csicskitasz be valakit téged fognak..
2021. aug. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:
100%
Néha cigivel megválthatod a szexet..1 doboz cigit viszont k.rva nehéz bejutattni..Kb 10-15.000 -ért tudsz bent mástól szerezni..
2021. aug. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
100%
okée de mai nap is így működik,hogy megy a szex meg ez a gyenge ezt csinál, erős azt csinál? mire vannak az őrök, vagy wtf
2021. aug. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan, ez nem film hogy csak verekedés van. Egy ismerősömtől tudom, hogy őt megerőszakolták a 4 éve alatt elég sokszor.

Sajnálom hogy így jártál

2021. aug. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!