Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Börtönbe fogok menni. Mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Börtönbe fogok menni. Mennyire kell félni ha kiderül hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Másfél évre kell bemennem, de lehet hogy kevesebb lesz. Mindegy most, hogy miért. Nagyon megszivatják azt bent akiről kiderül hogy meleg?

2021. aug. 13. 21:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
89%
Nehogy elhidd gyerek...
2021. aug. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
88%

2,3 évet ültem kéztörésért.

Verőembere voltam (már nem) egy alvilági figurának, 162 kg vagyok és 204 cm.

2. napon odajött a helyi falkavezér, hogy ha neki dolgozom a sitten belül, ellát friss hússal.

8-10 alkalommal összetörtem neki a büntim alatt pár embert, cserébe kiválaszthattam, hogy kit akarok megszopatni, megdugni.

2-3 naponta leszoptak, heti 1-2 alkalommal dugtam is. Ilyen intenzív, folyamatos, vad szexuális élményem soha nem volt és nem is lesz. Többen megkértek, hogy hamár úgyis meg kell történjen, akkor én menjek, mert nem érzéketlenül csináltam - persze, meleg vagyok. Néhányukat én is leszoptam, a hamvas 20 éves, borotvált farkak nagyon bejöttek, persze ők nem mondták el senkinek - nem merték volna, meg így ők is jól jártak, úgymond.


Szóval hülye voltam, hogy ilyen melót vállaltam, megbántam, váltottam, de a bünti alatt kiengedtem pár liter spermát, folyamatosan szanaszét volt szopva a farkam. Ha 1 évet kaptam volna csak, azt mondanám, megérte.


Bent nem melegként kell félni, hanem emberként. Az emberek ott ki vannak éhezve, nem az a kérdés, hogy lesz-e szexuális élményed már az első 2 napon, hanem az, hogy milyen és hogyan. Vagy mindenkinek nekimész, aki közelít, vagy szem becsuk és megpróbálod kikapcsolni az agyad, a bünti után meg megpróbálod elfelejteni az egészet.

2021. aug. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
100%
utolsó jesszus... szavak nincsenek, milyen lelke van az ilyeneknek?
2021. aug. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
100%

ha az ember akkora mint egy gorilla akkor könnyű az észt osztani nem csoda:D

aki nem a legélesebb kés a fiókban azok jó ilyen verőembereknek

2021. aug. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
100%
Akkor itt nálunk még mindig ez a primitív erőszakolósdi megy? :D Nyugaton már kicsit nyugisabban mennek a dolgok. Ott mikor bekerülsz, egyből próbálnak megvesztegetnek snickersel, mivinával, zuhanyzó papuccsal. Jobb ha nem fogadsz el semmit senkitől ingyen. Semmi sincs ingyen. Megpróbálnak a közeledbe férkőzni, elhitetni hogy haver vagy. Aztán később behajtják rajtad az "ajándékokat" csendben. Magadtól fogsz belemenni. :D
2021. aug. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
83%
55-os nyugaton durvabb..Menj egy mexikoo vagy amerikai sittre..A snickers te leszel 2 niga között.
2021. aug. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a sztorikat lélekromboló még olvasni is. Hihetetlen milyen nyugodtsággal számolnak be itt gang rape-ről, mintha teljesen normális lenne börtön vagy nem börtön. Nem kicsit traumatikus, inkább meghalnék minthogy részem legyen benme, egy életre elcseszett maradsz ha ezeken túlesel.


Már csak azt nem értem, hogy miért baj ha tudják rólad, hogy meleg vagy, ha egyszer amúgy is mindenki minimum biszex és ezerrel megy a buzulás??

2021. aug. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
87%
Londonban lakom,a lakótársam piti lopásért volt már börtönbe..Fejlett nyugat..Az...2 csoki rendszeresen pakolta..Attól lett bisex..
2021. aug. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
91%

Attól senki nem lesz biszex, hogy megerőszakolják.

Valaki vagy annak születik, vagy nem. Az ilyen dolgok legfeljebb csak felszínre hozzák az addig elfojtott vagy lappangó ilyen jellegű irányultságot.

Ha valakinek fekete a haja, de kétszer-hatszor-tízszer lilára festi, attól nem fog a jövőben lila haja nőni...

2021. aug. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
79%
59-es,ha 4 éven át napi 2x seggbebasznak hidd el bi leszel..
2021. aug. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!