Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Börtönbe fogok menni. Mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Börtönbe fogok menni. Mennyire kell félni ha kiderül hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Másfél évre kell bemennem, de lehet hogy kevesebb lesz. Mindegy most, hogy miért. Nagyon megszivatják azt bent akiről kiderül hogy meleg?

2021. aug. 13. 21:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
96%

Nekem ezek a történetek nagyon tanulságosak. Köszönöm mindenkinek, aki írt az élményeiről (gondolom, nem lehetett könnyű...). Valami magyarázatot ad nekem bizonyos emberek homofóbiájára is. Borzasztó lehet ilyesmiket full heteróként átélni (melegként közel sem annyira, bár nyilván úgy is eléggé).


Én egy nagyon csendes, szelíd emberke vagyok. Úgy képzelem, ha ilyen helyre kerülnék, nem küzdenék egyáltalán, csináljon velem mindenki, amit akar. Kíváncsi lennék a börtönviseltek véleményére: van ott ilyen attitűdű ember? Vagy az ilyenből lesz "mindenki csicskája", akit mindenki megszopathat? Vagy addig zaklatják, amíg kiprovokálják, hogy visszaüssön, és aztán jön a csihipuhi?

2021. aug. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
95%

Nem vagyok börtönviselt (remélem nem is leszek) így saját tapasztalataim nincsenek. Viszont a fiatalkorúak börtönében tanárként részt vettem mondjuk úgy "tanulmányi kiránduláson" - mondván úgyis lesz olyan tanítványom, aki odakerül. (Mondjuk lett is olyan tanítványom, aki 15 éves korára gyilkos lett.)

Lényeg hogy a fiatalkorúak börtönében, előadásokat tartottak a BV dolgozók, körbe vezettek, voltunk cellákban, beszélhetünk fogva tartottakkal és őrökkel is. Természetesen szóba került a szexuális erőszak témája is.

Elmondásuk szerint a náluk lévő "gyerekek" többségének szexuális élménye még sosem volt. Életkoruk miatt egy idő után képtelenek valamiféle szex nélkül létezni. Látják a homoszexuális példát a régebb óta raboskodóktól, cellatársaktól. Többségüknél eljön az a pillanat, amikor már nem fog számítani, hogy heteroszexuális beállítottságúak és ők is szexelni fognak. Fontos hangsúlyozni, ez önkéntes szex, nem kényszerítik őket az erősebbek. Kényszerítésre nincs szükség, mert kevés olyan elítélt fiú van, aki ki tud tartani, és nem szexel magától is. Nem éri meg az erőszak kockázata.

Van persze erőszak is, de annak bármilyen furcsa, sosem szexuális a motivációja. A fiatalkorú elítéltek között is szigorú rangsor van, amit kizárólag a testi erő, a verekedések során kivívott pozíció határoz meg. A szexuális erőszak is ezt a célt szolgálja, a másik megalázása, betörése, egyértelművé tétele annak, hogy kinek tartozik engedelmességgel a megerőszakolt. Amíg elfogadja a helyét addig nem erőszakolják meg újra. A friss rabokat a falkavezér veréssel, vagy szexuális erőszakkal tanítja meg hol a helye, ha nem hajlandók meghunyászkodni. De sokszor erre sincs szükség ha az illető behódol.

Nem tudom, a felnőtt börtönökben mennyire van ez másképp, de én némi kétkedéssel olvastam a brutálisan durva beszámolókat. Nyilván a börtön nem egy Hilton, van szexuális erőszak is, de ha hozzászólások ugyanolyan arányban nagyot mondók, mint azt a szex kategóriában megszoktuk, akkor azért nem olyan brutál. A konkrét kérdésnél maradva, nem hiszem, hogy csak azért kapnál extra szivatásokat mert meleg vagy. Ugyanazt fogod kapni, mint más friss hús, függetlenül az identitásodtól. Kivéve, ha gyermekekkel kapcsolatos cselekményért ítéltek el. Nincs a homlokodra tetoválva, hogy meleg vagy. Titkold. Aztán ha átlátod a rendszert, majd felfeded, ha akarod.

2021. aug. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
100%

60-as: Ha nem szereted a karalábélevest, de naponta kétszer fogják beléd erőszakolni 4 éven keresztül, akkor te megfogod szeretni?! Szerintem inkább megutálod, vagy egyenesen meggyűlölöd...

62-es: Nem cella, hanem zárka. A cellának rácsajtaja van, a magyar bv. intézetekben a fogvatartottak (ftt-k) vastag lemezekből hegesztett ajtók mögött vannak. Minden egyébben viszont tökéletesen helytálló a hozzászólásod!!!

(Ismét a börtönőr voltam...)

2021. aug. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
85%
Ha gyerekmolesztálás miatt itélnek el a legkisebb lesz a nemi erőszak..Jó eséllyel 2-3 hó s megölnek..
2021. aug. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, hogy alakult végül a sztori?

Épségben lehúztad a 1,5 évet?

köszi, ha válaszolsz.

2023. szept. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim válasza:
100%

Megalázás, megerőszakolás.

Erre a kettőre mindenképpen számíts. Ha ki tudsz állni magadért, talán megúszhatod. (De ha már elkövettél olyat, hogy börtönbe kerülj, ne lepődj meg a következményeitől). Az írásod alapján nem tűnsz valami magabiztosnak, szóval vegyél magadon egy kis erőt, és ne hagyd magad! Ha gyengének tűnsz, még inkább rád fognak akaszkodni. Ne hagyd, hogy a a szexuális identitásod határozzon meg!

2023. szept. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 A kérdező kommentje:
#65 Egy év után kiengedtek. Nem volt semmi komoly. Egyszer volt egy verekedés, de nem volam se csicska, se köcsög. Szerencsém volt.
2023. nov. 2. 09:41
 68/71 anonim ***** válasza:
100%

#67

Na ez jó hír, és valljuk meg, várható volt. Itt a börtönös filmeken szocializálódott hozzászólók elfelejtik azt, hogy a rabok 99%a kerüli a bajt.

Ki se derült, hogy meleg vagy?

2023. nov. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 A kérdező kommentje:
#68 Nem derült ki.
2023. nov. 9. 23:19
 70/71 anonim ***** válasza:
100%
és mit gondolsz... ha kiderült volna?
2023. nov. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!