Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miképp értelmezhető az esetleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miképp értelmezhető az esetleges "melegség" ebben az esetben???

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, s egy másik fiú osztálytársam gyakran piszkál. Lényegében ez abban nyilvánul meg, hogy pl., Ha ülök , akkor odajön és kötöszködik, megnyomkodja a fejem és megcsikiz stb, mint amikor egy gyereket alaposan megszeretget a szülője, vagy előtte ülök és direkt piszkálódik hátulról, vagy bökdös. Nem beszélek vele sokat és nagyon barátomnak sem tekintem, csak ezt a helyzetet nem tudom hová lehet tenni? Nem igazán tudom, hogy ez egyszerű kötöszködés lehet (bár elég fura piszkálódás), vagy pedig a bi/homoszexualitás jelei..?

2021. aug. 21. 00:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
9es: kizárólag mint egy barát, mert hetero vagyok
2021. aug. 21. 20:41
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Osztom a 7 - es véleményét, igazábol ez jó módszer lehet arra, hogy kiderítsd mi van. Legalábbis szerintem..

De ha Te ezt nem akarod akkor marad az, hogy megkéred, hogy hagyjon békén. Mást nem nagyon tudsz csinálni.

2021. aug. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!