Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hova hívjam el randizni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova hívjam el randizni?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Már egy jó ideje beszélgetek egy sráccal és lassan eljön az első randi ideje.

Budapesten vagyunk helyileg.

Margitsziget,romantikus vacsora,mozi,ilyenek jutottak eszembe.

Ámbátor nem vagyok benne biztos,hogy egy 17 éves srác komázná mindet ezek közül.

Valami ötlet? Jók ezek vagy már más a divat?

Én 22 vagyok egyébként.



2021. aug. 21. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
Hívd lakásra
2021. aug. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Bár engem is elhívna így randizni egy srác. Kedves kérdező! A romantika és a konzervatív ismerkedés sosem ment ki a "divatból!" Nyugodtan csinálhatod ezeket a dolgokat!
2021. aug. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
En is 17 vagyok, es nekem pl egy jo hosszu seta hozna pillangokat a hasamba, aztan a kis seta utan esetleg beulni valahova, kavezoba, vagy valami hasonlo. Persze ez nem feltetlen igaz mindenkire. Mindenesetre sok sikert kivanok!
2021. aug. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A mozi nem jó ötlet elsőre. Nincs elhetőség egymásra figyelni és kommunikálni a többit adom. Első randim nekem is csak egy séta volt a Margitszigeten. Éveztem nagyon :)
2021. aug. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Az is felelőtlen, aki elsőre felmenne lakásra.
2021. aug. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudnám elképzelni hogy elviszem őt moziba és utána film után mehetünk leülni valahová és utána sétálni. Szerintem azért jó a mozi mert ha esetleg kínos csend lenne a randi közepén akkor minidg visszatérhettek a filmhez. De amúgy a vacsora és utána sétával sem rontasz el semmit.
2021. aug. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Mind egyedül vagyunk a világban
2021. aug. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első jól le lett pontozva. Szeretném kiemelni, hogy a lakásra felhívás nem egyenlő a szexszel. Nekem is volt, hogy első randi az fent volt a lakásban, mert rohadt sokat beszélgettünk előtte és így miért ne. Rendeltünk kaját, beszélgettünk, összebújtunk, filmet néztünk és együtt aludtunk.
2021. aug. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
8-as, visszaadtad egy kicsit a hitem az emberekben. Egy ilyen első randi után tuti, hogy totál beléd szeretnék. Szinte el sem hiszem, hogy ilyen a valóságban is előfordul. :)
2021. aug. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!