Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek egy 40-es férfinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 40-es férfinak van még esélye arra, hogy egy fiatal (25 év alatti) fiút leápoljon, vagy jobb, ha erről inkább nem is álmodozik?

Figyelt kérdés
Néha, nézegetve fiatalokat, nagyon erősen rám tör a vágy. Hihetetlenül izgalmas lehet egy ilyen fiatal, vékony srácot kényeztetni...

2021. aug. 22. 11:14
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
84%
10-esvagyok!csak hogy valami építőtvis írjak....csak szexre biztos találsz valakit.és még valami építőt.....azt írtad hogy az izmosabb pasik hamarabb találnak maguknak....de te pont a másik véglet vagy.....soványabb vagy.....hát akkor tegyél ellene ....kezdj el sportolni ,és keress partnert ......attól mert itt kiírsz ilyen kérdést.....nem fogsz találni .....senkit.Nem rinyálni kell hanem tegyél érte hogy a vágyaidat megélhesd.
2021. aug. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

#21


Nem rinyálok, csak kíváncsi voltam, mások mit gondolnak a dologról. :)


Összességében eddig az jött le a válaszokból meg a szavazásból, hogy a témát nem kell elásnom.


A testalkatomon nem fogok változtatni csak ezért. Azt igencsak szánalmas dolognak tartanám. Ha valakinek bejövök így, amilyen vagyok, annak örülök; ha nem, hát akkor... ez legyen a legnagyobb bajom. :)

2021. aug. 22. 14:06
 23/26 anonim ***** válasza:
49%

A 10 -esnél a pont !

Elég szomorú,hogy csak ő írja , kizárólag,hogy "érzelmek".

Már ezért is ment a pont !


Egy 45 + os

2021. aug. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

#23


A szexben is van érzelem. Mitől olyan fura az, hogy valaki szexpartnert akar, és nem hosszú távú, tartós kapcsolatot?

2021. aug. 22. 16:09
 25/26 A kérdező kommentje:

Annyi eredménye mindenesetre biztos volt a kérdésnek, hogy megkeresett privát üziben egy homofób állat, persze egy 13 éves kisfiú nevében... :D


Nem, a kérdést nem egy pedofil tette föl. Azt hiszem, nagyjából 16 év a minimum, aki szóba jöhetne, de leginkább 18-25 éves srácok.

2021. aug. 22. 16:42
 26/26 -remete- ***** válasza:
89%
Aputested pegyen ápolt ne dagatt elhizott az fúj... 41f nekem nekem is a 20 evesek írnak. Amolyan dady szerep miatt. Valamiert tetszik neki ez a felallas.
2021. aug. 23. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!