Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen kérdéseket tehetek fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kérdéseket tehetek fel valakinek, akiről azt gondolom hogy meleg? Mik azok a válaszok amikből lebuktatja magát akaratlanul is? (szintén zenész)

Figyelt kérdés

2021. szept. 5. 20:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Nézd màr milyen jó feneke van annak a pasinak.
2021. szept. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%
B.zi-e vagy?;-)
2021. szept. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

Kérdezd először a férfi divatról.

Kérj tőle tanácsot pl.

Utána kezdjétek el mustrázni a környezetetekben levő férfiakat előbb ruha alapján. Aztán jöhet test alapján.

2021. szept. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Ha szintén "zenész" akkor a tekintetedből látni fogja hogy te is az vagy nyugi, akár az időjárásról is diskurálhattok. Ha hetero vagy és csak ki akarod puhatolni mi a pálya azt is észreveszi és direkt semleges válaszokat fog adni. Ezzel együtt a férfidivat elemzése jó útnak tűnik - a lényeg hogy egy közös téma legyen.
2021. szept. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A baj az, hogy a srác a felső tízezerhez tartozik. (én nem) a másik hogy nagyon konzervatív családban él. Ő egyetemre jár, nekem csak szakmunkásképzőm van. Mikor először találkoztunk egy véletlen folytán, első pillanatban az volt a benyomásom hogy full meleg. Párszor összefutottunk, de mindig sietett valahová. Jelöltem facén, visszajelölt-azóta is szinte napi rendszerességgel beszélünk. De csak felületes dolgokról. Mint pl:a foci. Arról órákat lehet vele beszélgetni, de ha saját magáról kérdezem akkor nagyon rövid válaszokat ad. Múltkor küldtem neki egy fotót (a kutyámmal vagyok lefényképezve) és az volt rá a válasza, hogy jól nézel ki. Úgy érzem nem akar közel engedni magához. De akkor mégis miért beszélünk szinte minden nap messengeren. (igaz általában a fociról) gondoltam arra is hogy nincs meleg ismerőse, és sejti rólam, de csak havernak akar.visszahúzódó,csendes-de viszont okos és intelligens, nagyon helyes srác. Az is baj hogy nem tudom róla eldönteni, hogy aktív vagy passzív, esetleg uni. Ránézésre szerintem passzív. De ha mégse?
2021. szept. 6. 08:25
 6/16 anonim válasza:
100%
Szerintem ne kérdezrá hogy meleg-e csak hozdfel a meleg témát, pl hogy van-e meleg ismerőse, mit gondol a melegekről stb
2021. szept. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
6-os vagyok, esetleg mond azt hogy neked van meleg ismerősöd és figyeld meg a reakcióját.
2021. szept. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

ha a felső tízezerbe tartozik, akkor ez lehet egy ok.

én is ismertem ilyen srácot, neki pl hiába tetszett egy lány, ha nem a köreiből volt, akkor nem foglalkozott vele. és ebben van sok ráció egyébként, nem feltétlen paranoia.

másrészt ha intellektuálisan is a felső tízezer, nem lehet h csak a jófejségét veszed meleg jelnek? feltételezem, h elég ha metrosexuális pl, és egy meleg mindjárt őt is annak látja, közben meg nagyon nem.


de végül is egyszerű: én nyíltan rákérdeznék. ha jófej, akkor csak ennyi.

2021. szept. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Tegnap messengeren elkezdtem adagolni a témát,miután ő magától felhozta hogy egy közös fiú ismerősünket látta egy faszival, de szerinte csak kollégák. Erre írtam neki hogy nem csak kollégák, hanem szorosabb a dolog.

Felbátorodtam, és még írtam neki, hogy úgy ismerem a meleg világot, mint a tenyerem. Írtam neki hogy laktam leszbi csajokkal, meg hogy a volt főnököm is meleg. Továbbá írtam neki hogy erről a témáról napokat tudnék beszélgetni, sztorizni.

Szokása szerint röviden annyit válaszolt:aha, elhiszem.

Most mit gondoljak?

Úgy látszik nem érdekli a téma, vagy csak messengeren nem akar konkrét véleményt megfogalmazni?

Erre a reakciójára ti mit gondolnátok?

2021. szept. 9. 14:58
 10/16 anonim válasza:
87%
6-os vagyok Próbáld meg elhívni kávézni és ott NAGYON ÓVATOSAN adagold neki a témát nehogy gyanús legyél és figyeld meg a reakcióját és a testbeszédét alaposan. Ha ez sem jönbe felőlem rákérdezhetsz hogy meleg-e de nem ajánlom mert akkor szerintem nem meleg.
2021. szept. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!