Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valaki elmagyarázná, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki elmagyarázná, hogy mire jó a homoszexualitás?

Figyelt kérdés
18/f vagyok

2021. szept. 12. 17:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

9-es. Dehogy van ott kevés, csak sokan nem vállalják fel. K*rva sok homi van(biszexeket is ide sorolom most) mindenhol. Nektek is van csomó homár, biszex ismerősötök, csak nem tudjátok róluk. A médiának meg nem kell mindent elhinni. Sztereotípia, hogy pl a meleg férfiak nőiesek, stb. Nagy f*szság. :D Van olyan is, de azért a többségről nem lehet megmondani. Meg mit gondolsz, majd olyan kontinensen, ahol a legtöbb helyen még halállal, meg börtönnel büntetnek, majd biztos felvállalják nem? Kicsit gondolkodj.


Népszerűsíteni? Mit népszerűsítsünk? Hogy hogyan kerüljünk a depresszió és az öngyilkosság újtára? Viccnek is rossz ez a szó. Félre értés ne essék, én most nem felnőtt emberekről beszélek. Nekünk már máshogy működik az agyunk, de tinédzserek jóval érzékenyebbek még. Ha valaki komolyan elhiszi, hogy ez népszerűsítve van, az kicsit tájékozódjon jobban, vagy nyissa ki a szemét. Ez pont arról szól, hogy ne tegye tönkre az emberek jellemfejlődését. Mert teljesen eltorzítja az embert a sok negatív behatás. Az agy az egy szerv, nem pedig valami megfoghatatlan dolog. Megvan a működése, szépen lehet fejleszteni. Gondolkodást is lehet fejleszteni és megváltoztatni is gyakorlással. Amíg nem biztos valaki valamiben, addig ne kezelje tényként, mert k*rva gáz és gyerekes. Bár egy kis 10+,20+ évestől még úgy ahogy elfogadható, de felette már pszichológiai eset az összes.

2021. szept. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
78%
11. A 9-es vagyok. Ez félrement, mert én is biszexuális férfi vagyok.
2021. szept. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Béla211 ***** válasza:
98%
Ez nem jó vagy rossz ez egy állapot úgy mint barna a szemed. Vagy, hogy jobb kezes vagy és nem bal.
2021. szept. 13. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem ment semmi félre. Tanulj és fejleszd magad és ostobaságot fogsz írni. Kit érdekel, hogy mi vagy? Mi köze ennek a válaszhoz? Ugye, hogy semmi.
2021. szept. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
91%
*nem fogsz ostobaságot írni.
2021. szept. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
40%

Arra jó, hogy kipróbáld milyen a f@x másik végén lenni, hogy mit érez a csajod mikor s****e tolod, vagy épp orálba tolod neki...

Más haszna talán amit az előttem szólók fejtegette, hogy csekély mértékben csökkenti a tulnepesedes gyorsulasat. De ez elenyeszo....

Azt a megfelelő gondolkodás csökkentené érdemben, de amíg mindenhol, minden országban az megy, hogy fogy minden nemzet, leginkább a mienk(értsd bármely népre), akkor csökken vagy növekszik a népesség? 🤔

Tehát mondják, hogy szaporodj, de túl vagyunk népesedve... Hogy is van ez? 🤔

2021. szept. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
97%
a homoszexualitás nem egy társadalmi réteg, hanem szexuális orientáció.én is gyakorlom a 4 fal között, senki nem tudja rólam hogy a Qkit szeretem!
2021. szept. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
69%

14-15. Csak egy csomó mindent félreértettél és gyakorlatilag az egész 11-es válaszod felesleges volt, mivel mindennel tisztában voltam és a nagy részével egyet is értek.


Te már annyira benne vagy az identitásodban, hogy pl amikor azt írtam azokon a helyeken kellene népszerűsíteni a homoszexualitást azt te úgy értetted, hogy szerintem itt népszerűsítik, ott meg nem. Csakhogy nem így értettem, tehát az egész erről szóló bekezdésed felesleges.


Egyébként a homoszexualitás űzése meg nem a felvállalásról/nem felvállalásról szól. Lehet azt titokban, vagy diszkréten is csinálni. Nem a Pride-ozás részére gondolok, hanem arra, hogy fogod a farkad és betolod egy másik férfiba, vagy fordítva. Ahhoz nem kell pride-ot rendezni, hogy ezt megcsináld szabadidődben, ahogy mi is tesszük.

2021. szept. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

"Ázsia egyéb részein népszerűsítsük a homoszexualitást, ahol valóban túlnépesedés van, ne Európában, ahol fogy a népesség."


Ezt írtad. Az én válaszomnak meg az volt a lényege, hogy nem létezik népszerűsítés. Nincs semmilyen népszerűsítés, ez a lényeg. Az egész arról szól, hogy megóvják a jövő generációját a jellemdeformációktól és öngyilkosságoktól. Ennyi az egész. Majd, amikor kihalnak a köpködő generációk, akkor többé nem lesz pride.

2021. szept. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

A homoszexualitás nem jó. Ha engem kérdezel, akkor borzasztóan rossz, optimális esetben pedig semleges. Meleg vagyok és mindent megtennék, azért, higy heteró legyek.

A homoszexualitás valószínűleg genetikailag meghatározott tulajdonság, mint a szemszín, vagy a balkezesség. A pontos okát nem tudjuk és azt sem, hogy miért nem szelektálódott ki (ezt a balkezességnél sem tudjuk). Az arányunk mindig nagyjából változatlan maradt (bár ezek csak becslések), ez igaz a balkezességre is (a használati tárgyak kidolgozása alapján).

Szerintem van szerepe a túlnépesedés megelőzésében (a későbbi utódoknál nagyobb a homoszexualitás esélye), a férfiaknál a hímek közti, nőstényért folytatott harc megelőzése és az árva utódokról, betegekről való gondoskodás. Meg amúgy is, a homoszexuális állatoknak nem kell a családdal törődni, hanem koncentrálhatnak a vadászatra, védelmezésre, amivel a csapat többi tagját segítik.

Az viszont jó kérdés, hogy miért alakult ki homoszexualitás és nem aszexualitás (utóbbi is létező jelenség, de sokkal ritkább). Erre nem tudom a valászt és valószínűleg sohasem fogom megtudni. Erre is tudnék elméleteket írni, de azok is mind csak tippek lennének, például a társaság, szocializálódás miatt, vagy egymás védelmezése miatt.

2021. szept. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!