Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ma találkozom egy sráccal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma találkozom egy sráccal szexrandi céljából. Full passzívként tudnám magam elképzelni, viszont még sosem voltam fiúval, és eléggé izgulok, hogy bénázni fogok. Félek hogy nem fogja élvezni ahogy orálisan kielégítem. Hogyan csináljam jól? 18f

Figyelt kérdés

2021. szept. 11. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Na parázd túl. Adja magát a helyzet. Csak csináld ami, és ahogy jól esik. Az elején modn el neki, hogy neked ez az első alkalom. Ha erőszakos a partner, akkor meg hagyd ott.
2021. szept. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem sikerül jól szólj mert szívesen lennék veled. Tetszik, hogy így állsz a dologhoz.:)
2021. szept. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
sajnos nem sikerült túl jól, mert fájt ahogy dugott
2021. szept. 11. 14:56
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem volt elég óvatos. Nem figyelt rád eléggé. Síkosítót használtatok?
2021. szept. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Használtunk, de sajnos nem tudtam kellően ellazulni... Úgy érzem, nem is próbált azon segíteni, hogy ellazuljak. Egy kicsit durva is volt, pedig mondtam neki, hogy nekem ő az első
2021. szept. 11. 19:04
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Hát én az elején csak nyaltalak, meg ujjaztalak volna, és ha már kicsit kitágultál, akkor próbáltam volna a farkamat óvatosan benyomni. Ha pedig nem ment volna, akkor egy kölcsönös franciával oldottam volna fel a feszültséged.
2021. szept. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Ezért kellett volna jobban megválogatni, hogy kivel is történik meg először, és mondjuk nem egy alkalmi skalpvadász csapdájába esni. Sajnálom, így nyilván is lehetett jó :( Tanulópénz volt.
2021. szept. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy az első nem volt jó, de ez mind csak a partnereden múlott. Ha kicsit jobban figyel rád ez most pozitív élmény lenne.
2021. szept. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
Tapasztaltat keress.
2021. okt. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!