Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Most akkor a melegek nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor a melegek nagyon válogatósak, jobban mint a nők vagy éppen hogy a melegek össze-vissza alkalmiznak folyton?

Figyelt kérdés
Mert mindkét kritikát lehet olvasni dögivel.

2021. okt. 10. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Is-is: Nagyon megválogatják a gyakori futó kalandjaik során a partnereiket.
2021. okt. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon vegyes ....Szerintem picit igényesebbek a párkereséskor.de ezt így nem lehet szerintem megmondani.
2021. okt. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem a melegek a legigénytelebbek. Fent vagyok planetromeon, én egy magára adó, jóképű, sportos, intelligens férfi vagyok. Gond nélkül csajozok, na de fiúkat találni... Tele van írni, olvasni nem tudó, szeméthegyen élő, ápolatlan (retkes köröm, gondozatlan szőrzet, fogatlan, túrós farkú...), szakadt alakokkal az oldal. Egy értelmeset nem lehet a 99%-ukkal beszélgetni, mert nem tudnak.

Heterók között azért sokkal jobbnak látom a helyzetet.

2021. okt. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mind két állítás igaz.

És nem tudsz egy falyta sablont ráhúzni egy melegre se mint ahogy heterókra sem tudsz.

2021. okt. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint (amiből nincs sok :D) egy kicsit válogatósabbak vagyunk, mint a heterók. Én is inkább ismerkednék nálam sokkal jobban kinézőekkel (tudom, hogy semmi esélyem náluk, így elkezdtem magamon változtatni). Az is igaz, hogy sok az igénytelen, ám alkalmiknál ez nem meglepő. Sokan felregisztrálnak rómeóra, feltesznek egy homályos, abban a percben készült, (általában) undorító képet és írogatnak mindenkire. Azt, hogy ezeknek mekkora sikere van, azt nem tudom.
2021. okt. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a harmas hozzaszoloval azonosulni tudok, bar azert az onfenyezese kicsit rontja az osszkepet (izmos, intelligens) stb. a valo eletben meg pont ezekrol az emberekrol derul ki, hogy a fele sem volt igaz:D de egyebkent teljesen jogos amit irt. Sajnos nehanyan annyira kozonsegesen viselkednek, hogy egy notol is mar sok lenne illetve a kommunikacio hianyat en is folyton taglalom. En ezt a ritmust nem tudom es oszinten nem is akarom felvenni lsd. Elso alkalommal lefekudnek egymassal, vagy meg a nevet sem tudja de a szerszamat mar elkuldte magarol. Nagyon ciki. :(
2021. okt. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!