Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Bejön, ha egy passzívnak nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön, ha egy passzívnak nagy a pénisze, de nagyon kicsi a feneke?

Figyelt kérdés
Sajnos eddig azt vettem észre, hogy fordítva jobban kedveleik. :(

2021. nov. 16. 21:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%

Nem.

Pont hogy fordítva a jó.


Ha a passzív farka nagy vagy kicsi akár az engem kb semennyire nem érdekel

2021. nov. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Nekem bejön. :)
2021. nov. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Nekem teljesen mindegy mekkora. Az éned a fontos.
2021. nov. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
És mellesleg nagyon vékony vagyok. De tényleg nagyon. Ha ez számít. Privátban esetleg még tudok írni a kinézetemről.
2021. nov. 16. 21:45
 5/19 anonim ***** válasza:
85%

Ha valami nem tetszik magadon, akkor változtass rajta. Ha meg elfogadod magad, akkor meg kit érdekel más véleménye? Nem igazán értelek. Persze, ha azt szeretnéd, hogy tárgynak kezeljenek és megfelelési kényszered van mások felé, akkor "oké". Bár ebből nem építeni fogod magadat hosszútávon, hanem rombolni. Amin nem tudsz változtatni, azzal csak egy dolgot tudsz tenni. Elfogadod. Mint, amikor meghal valakid. Azt is el kell fogadni előbb-utóbb, mert a rinya, sopánkodás, hibáztatás, bűntudat, stb nem fog senkit vissza hozni. Ha a kinézeteden nem tudsz változtatni, akkor csak fogadd el. Ha meg valami nem tetszik(de csak magad miatt, nem mások miatt), akkor azon változtass.


Párkapcsolatban a személyiséget nézik elsősorban. Aki csak külsőt néz, az sosem akar komoly dolgot. De mondom, ha k*rás a cél, akkor oké. Viszont én akkor sem akarnék megfelelni a másiknak. Hát pont sz*rnék bele, hogy mit gondol rólam a Pistike. Van attól jobb dolgom is, hogy mások semmilyen, alaptalan véleményével foglalkozzak.

2021. nov. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező nekem irhatsz magadról. Hány éves vagy?
2021. nov. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Bejön egy passzívon a nagy farok. Akár amikor a hátán fekve verdesi a hasát ahogy dugom, akár lovagolva az én hasam, akár kutyában amikor rá tudok markolni közben.
2021. nov. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
A kicsi popsi a kedvencem. :)
2021. nov. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is bejön a kicsi, formás popó :D
2021. dec. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
nekem is tetszik a kis fenék nagy pénisz párosítás
2021. dec. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!