Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyi idő után találtad meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után találtad meg a párod társkeresőn? Végig az igazit kerestétek, vagy belementetek kalandokba is?

Figyelt kérdés
Kicsit reménytelennek érzem a tinderezést. Nektek mennyi idő után sikerült megtalálni valakit akivel hosszabb távra tudtatok tervezni? Volt, hogy inkább kalandokba is belementetek, mert annyira reményvesztettek voltatok?

2021. dec. 2. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem az igazit kerestem. Aztán azt hittem mégis megtaláltam. Három év után rájöttem, nem találtam meg mégsem.

Ő már a sokadik "igazija" mellett van azóta.


Kalandba nem mentem bele. Reménykedem, hátha a Jézuska hoz Valakit....

2021. dec. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

3 hét alatt találtam meg a páromat,ami viszonylag kevés idő. Még az elején vagyunk a kapcsolatunknak,de eddig nagyon jók a megérzéseim.

Egyszer belementem egy kalandba,de mg is bántam rendesen 😕

2021. dec. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Májusban lesz 2 éve, hogy tinderezem, persze kisebb-nagyobb megszakításokkal. Volt olyan, hogy hónapokig rá sem nézek.

Sikerem az nincsen, bár mit is vártam, nem vagyok egy szép ember.

2020 tavasszal nagyon magányos voltam nyilvánvaló okok miatt, ezért regisztráltam.

... most októberben jutottem el egyáltalán odáig, hogy találkozzak onnan valakivel...

Teljesen reménytelennek érzem a dolgot, de örökké meg azért nem szeretnék egyedül maradni, úgyhogy próbálkozom tovább.


21F

2021. dec. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, nem láttam, hogy ez a Homoszexualitás kategória.

Melegként nem tudom, hogy milyen nehéz a társkeresés, de gondolom nektek sem könnyű.

#3

2021. dec. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!